О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 192 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2019-2021 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 18 декабря 2019 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2019 года № 6572. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 192 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-195, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "6 085 891,0" заменить цифрами "6 084 117,0";
поступления трансфертов - цифры "1 989 637,0" заменить цифрами "1 987 863,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "6 355 381,7" заменить цифрами "6 353 607,7".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 192 "2019-2021 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 281 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 6572 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 192 "2019-2021 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-195 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "6 085 891,0" сандары "6 084 117,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "1 989 637,0" сандары "1 987 863,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 355 381,7" сандары "6 353 607,7" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
К. Табынбаева
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 281
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 192
Байганинский районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
К. Табынбаева
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсаны № 281 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 192 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР