О признании утратившим силу решения Каргалинского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 33 "Об утверждении схемы зонирования земель села Бадамша для целей продажи"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 3 апреля 2019 года № 339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 апреля 2019 года № 6062
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каргалинского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 33 "Об утверждении схемы зонирования земель села Бадамша для целей продажи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-56, опубликованное 22 января 2008 года в районной газете "Қарғалы").
2. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Н. Смолинец
Секретарь районного маслихата Н. Заглядова

Қарғалы аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № 33 "Бадамша ауылының жерін сату мақсатында аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 339 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 6062 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № 33 "Бадамша ауылының жерін сату мақсатында аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-56 тіркелген, 2008 жылғы 22 қаңтарда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Н. Смолинец
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Заглядова