О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 31 мая 2019 года № 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 июня 2019 года № 6249. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрованное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-188, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "170 195" заменить цифрами "185 224",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "147 882" заменить цифрами "162 911";
в подпункте 2):
затраты – цифры "172 409,2" заменить цифрами "187 438,2";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
9971 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета работников казенных предприятий.
1793 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих".
пункт 6 дополнить пунктом 6-1 следующего содержания;
"6-1) Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета:
3000 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.
265 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 мамырдағы № 355 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 маусымда № 6249 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-188 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "170 195" сандары "185224" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдер – "147 882" сандары "162 911" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "172 409,2" сандары "187 438,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 9971 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға – 1793 мың теңге".
6 тармақ келесі мазмұндағы 6-1 тармақшамен толықтырылсын:
"6-1) 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
3000 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.
265 мың теңге – ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.