О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 4 ноября 2019 года № 382. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 ноября 2019 года № 6448. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-183, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 016 678" заменить цифрами "4 154 761",
в том числе:
налоговые поступления цифры "469 987" заменить цифрами "516 822";
неналоговые поступления цифры "62 020" заменить цифрами "9 485";
поступления от продажи основного капитала цифры "4 000" заменить цифрами "9 700";
поступления трансфертов цифры "3 480 671" заменить цифрами "3 618 754";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 099 285,6" заменить цифрами "4 237 368,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "73 847" заменить цифрами "44 974,6";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "94 688" заменить цифрами "96 528";
погашение бюджетных кредитов цифры "20 841" заменить цифрами "51 553,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-156 454,6" заменить цифрами "-127 582,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "156 454,6" заменить цифрами "127 582,2".
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "79 582" заменить цифрами "129 582";
в абзаце седьмом:
цифры "36 213" заменить цифрами "48 838";
в абзаце девятом:
цифры "284 620" заменить цифрами "318 860";
в абзаце десятом:
цифры "94 688" заменить цифрами "96 528";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"37 425 тысяч тенге – на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства".
в пункте 7:
в абзаце двенадцатом:

Қарғалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қарашадағы № 382 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қарашада № 6448 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-183 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "4 016 678" сандары "4 154 761" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер "469 987" сандары "516 822" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "62 020" сандары "9 485" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер "4 000" сандары "9 700" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері "3 480 671" сандары "3 618 754" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "4 099 285,6" сандары "4 237 368,6" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру "73 847" сандары "44 974,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "94 688" сандары "96 528" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу "20 841" сандары "51 553,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) "-156 454,6" сандары "-127 582,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "156 454,6" сандары "127 582,2" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"79 582" сандары "129 582" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"36 213" сандары "48 838" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"284 620" сандары "318 860" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"94 688" сандары "96 528" сандарымен ауыстырылсын;
және келісідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"37 425 мың теңге - нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға".
7 тармақта:
он екінші абзацта:

цифры "13 088" заменить цифрами "14 375";
в абзаце двадцать шестом:
цифры "4 000" заменить цифрами "6 506".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.

"13 088" сандары "14 375" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацта:
"4 000" сандары "6 506" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.