О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 195 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2019 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 марта 2019 года № 6000. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 195 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-188, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 264 445,0 тысяч тенге;
налоговые поступления - 383 351,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 12 264,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 857 530,0 тысяч тенге;
2) затраты - 4 333 281,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 89 171,0 тысяча тенге;
бюджетные кредиты - 106 050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 16 879,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 158 007,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 007,0 тысяча тенге";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "181 255,0" заменить цифрами "196 917,0";
пункт 6:
дополнить абзацем следующего содержания:
"на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 28 026,0 тысяч тенге";
в пункте 7:
в третьем абзаце
цифры "13 942,0" заменить цифрами "32 632,0";
в одиннадцатом абзаце
цифры "6 691,0" заменить цифрами "13 382,0";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на оснащение кабинетов начальной военной подготовки общеобразовательных школ - 4 000,0 тысяч тенге";
"на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации - 4 100,0 тысяч тенге";
"на создание центра распространения знаний - 3 000,0 тысяч тенге".

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 209 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 наурызда № 6000 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 195 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-188 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 264 445,0 мың теңге;
салықтық түсімдер - 383 351,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12 264,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 11 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 857 530,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 333 281,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 89 171,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 106 050,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 16 879,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 158 007,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158 007,0 мың теңге";
5 тармақта:
екінші абзацта:
"181 255,0" сандары "196 917,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 28 026,0 мың теңге";
7 тармақта:
үшінші абзацта
"13 942,0" сандары "32 632,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта
"6 691,0" сандары "13 382,0" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жалпы білім беретін мектептердің бастапқы әскери даярлық кабинеттерін жабдықтауға – 4 000,0 мың теңге";
"өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 4 100,0 мың теңге";
"білім тарату орталығын құруға– 3000,0 мың теңге".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учереждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімге қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А. Борамбаев
Секретарь районного маслихата Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 13 марта 2019 года № 209
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 195
Кобдинский районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Борамбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 209 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қобда аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер

72165,0
9
Прочие услуги в области образования
95768,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
95768,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21307,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
23375,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
26240,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3100,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11146,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8200,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2400,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
286095,0
1
Социальное обеспечение
48874,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38817,0
005
Государственная адресная социальная помощь
38817,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
10057,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10057,0
2
Социальная помощь
209816,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
209816,0
002
Программа занятости
116554,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13130,0
006
Оказание жилищной помощи
2000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36100,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6052,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11589,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24391,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27405,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27405,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

72165,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
95768,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
95768,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21307,0
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
23375,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
26240,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3100,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11146,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8200,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2400,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
286095,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
48874,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38817,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
38817,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10057,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10057,0
2
Әлеуметтiк көмек
209816,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
209816,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
116554,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13130,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36100,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6052,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11589,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24391,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27405,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27405,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

13487,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
41425,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
21869,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12217,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9652,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19556,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12642,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6914,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
129379,0
1
Сельское хозяйство
99971,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15480,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15480,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
84491,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8209,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
600,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1500,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1600,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9000,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3582,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
60000,0
6
Земельные отношения
13008,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13008,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12108,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
900,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16400,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16400,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16400,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2000,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

13487,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
41425,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
21869,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12217,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9652,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19556,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12642,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6914,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
129379,0
1
Ауыл шаруашылығы
99971,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15480,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15480,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
84491,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8209,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
600,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1500,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1600,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9000,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3582,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
60000,0
6
Жер қатынастары
13008,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13008,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12108,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
900,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16400,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16400,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16400,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2000,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі