О внесении изменений и дополнения в решение Кобдинского районного маслихата от 04 января 2019 года № 207 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 28 мая 2019 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 июня 2019 года № 6234. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 207 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-189, опубликованное 23 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "158 676,0" заменить цифрами "172 408,0";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "138 676,0" заменить цифрами "152 408,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "159 498,2" заменить цифрами "173 230,2";
в пункте 5-1:
во втором абзаце:
цифры "10 662,0" заменить цифрами "19 457,0";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1937,0 тысяч тенге";
в пункте 5-2:
во втором абзаце:
цифры "8 640,0" заменить цифрами "11 640,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қобда аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 207 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 мамырдағы № 232 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 маусымда № 6234 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 207 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-189 тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "158 676,0" сандары "172 408,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша – "138 676,0" сандары "152 408,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "159 498,2" сандары "173 230,2" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
екінші абзацта:
"10 662,0" сандары "19 457,0" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1937,0 мың теңге";
5-2 тармақта:
екінші абзацта:
"8 640,0" сандары "11 640,0" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С. Мендыгарин
Секретарь районного маслихата Ж. Ергалиев

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С. Мендігарин
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Ерғалиев