О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 195 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 29 ноября 2019 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 декабря 2019 года № 6506. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 195 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-188, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 126 774,7 тысячи тенге;
налоговые поступления – 427 288,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 490,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 143,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 684 852,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 195 610,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 503,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты - 106 382,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 16 879,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 158 339,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 339,0 тысяч тенге;
поступление займов - 106 382,0 тысячи тенге;
погашение займов - 16 879,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68 836,0 тысяч тенге";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "504 557,3" заменить цифрами "449 816,3";
в абзаце четвертом:
цифры "98 275,0" заменить цифрами "100 875,0";
в абзаце шестом:
цифры "11 096,0" заменить цифрами "11 040,5";
в абзаце седьмом:
цифры "6 252,0" заменить цифрами "5 306,0";
в абзаце девятом:
цифры "59 516,0" заменить цифрами "52 241,0";
в абзаце десятом:

Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 264 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 6506 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, 109 бабының 5 тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-188 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 126 774,7 мың теңге;
салықтық түсімдер – 427 288,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 490,9 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 6 143,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5 684 852,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 195 610,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 89 503,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 106 382,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 16 879,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 158 339,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158 339,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 106 382,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 879,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68 836,0 мың теңге";
5 тармақта:
екінші абзацта:
"504 557,3" сандары "499 816,3" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"98 275,0" сандары "100 875,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"11 096,0" сандары "11 040,5" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"6 252,0" сандары "5 306,0" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"59 516,0" сандары "52 241,0" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Ж. Атамуратова
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 29 ноября 2019 года № 264

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж. Атамұратова
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 264 шешіміне қосымша

100,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
100,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2479508,9
003
Общеобразовательное обучение
2393848,9
006
Дополнительное образование для детей
85660,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
80900,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
80900,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20595,0
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
20595,0
9
Прочие услуги в области образования
124233,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
124233,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27258,2
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
23375,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40239,9
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3100,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9116,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18744,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2400,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
485222,2
1
Социальное обеспечение
160119,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
154142,2
005
Государственная адресная социальная помощь
154142,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
5977,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5977,0
2
Социальная помощь
294968,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
294968,5
002
Программа занятости
203810,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12332,1
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32047,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6552,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

100,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
100,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2479508,9
003
Жалпы білім беру
2393848,9
006
Балаларға қосымша білім беру
85660,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
80900,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
80900,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20595,0
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
20595,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
124233,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
124233,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27258,2
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
23375,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40239,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3100,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9116,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
18744,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2400,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
485222,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
160119,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
154142,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
154142,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5977,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5977,0
2
Әлеуметтiк көмек
294968,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
294968,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
203810,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12332,1
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32047,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6552,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну