О внесении изменений и дополнений решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 14 марта 2019 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 марта 2019 года № 6004. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-8-208, опубликованное 27 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 746 664" заменить цифрами "5 896 851",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "5 166 555" заменить цифрами "5 316 742";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 746 664" заменить цифрами "5 975 265,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "- 154 525" заменить цифрами "-232 939,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "154 525" заменить цифрами "232 939,2";
в пункте 7:
в абзаце седьмом:
цифры "165 259" заменить цифрами "205 450";
в пункте 9:
в абзаце четвертом:
цифры "59 734" заменить цифрами "91 508";
в абзаце седьмом:
цифры "5 420" заменить цифрами "10 840";
в абзаце двенадцатом:
цифры "82 864" заменить цифрами "94 105";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования – 15 890 тысяч тенге";
"на содержание учебного пункта связи – 3 861 тысяч тенге";
"на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 4 200 тысяч тенге";

Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурыздағы № 253 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 6004 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде тіркелген № 3-8-208, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"5 746 664" сандары "5 896 851" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"5 166 555" сандары "5 316 742" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 746 664" сандары "5 975 265,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"- 154 525" сандары "- 232 939,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"154 525" сандары "232 939,2" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
жетінші абзацта:
"165 259" сандары "205 450" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
төртінші абзацта:
"59 734" сандары "91 508" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"5 420" сандары "10 840" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"82 864" сандары "94 105" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстарына – 15 890 мың теңге";
"байланыс оқу пунктін ұстап тұруға – 3 861 мың теңге";
"өмірдің қиын жағдайы туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 4 200 мың теңге";

112 066
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
61 755
9
Прочие услуги в области образования
247 427
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
247 427
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
40 500
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40 179
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
235
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 676
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
152 837
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
377 500
1
Социальное обеспечение
77 162
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64 000
005
Государственная адресная социальная помощь
64 000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 162
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13 162
2
Социальная помощь
268 132
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
268 132
002
Программа занятости
137 010
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 355
006
Оказание жилищной помощи
300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
58 410
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
318
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 520
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22 481
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29 738
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32 206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 206
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

112 066
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
61 755
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
247 427
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
247 427
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
40 500
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
40 179
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
235
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 676
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
152 837
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
377 500
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
77 162
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
64 000
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 162
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13 162
2
Әлеуметтiк көмек
268 132
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
268 132
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
137 010
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 355
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
58 410
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
318
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
7 520
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
22 481
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29 738
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32 206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 206
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер