О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 30 октября 2019 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 ноября 2019 года № 6441. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-208, опубликованное 27 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "6 995 677" заменить цифрами "7 555 215", в том числе:
поступления трансфертов – цифры "6 348 447" заменить цифрами "6 907 985";
в подпункте 2):
затраты – цифры "7 074 091,1" заменить цифрами "7 633 629,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "154 525" заменить цифрами "155 470", в том числе:
бюджетные кредиты – "185 587" заменить цифрами "186 532";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-232 939,2" заменить цифрами "-233 884,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "232 939,2" заменить цифрами "233 884,1";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "195 000" заменить цифрами "307 000";
в абзаце шестом:
цифры "61 836" заменить цифрами "76 986";
в абзаце седьмом:
цифры "497 322" заменить цифрами "607 322";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства – 42 415 тысяч тенге";
"на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" – 275 923 тысяч тенге";
в пункте 8:
цифры "185 587" заменить цифрами "186 532";
в пункте 9:
в абзаце двадцать втором:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы № 320 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қарашада № 6441 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3-8-208 тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "6 995 677" сандары "7 555 215" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімі – "6 348 447" сандары "6 907 985" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "7 074 091,1" сандары "7 633 629,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "154 525" сандары "155 470" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "185 587" сандары "186 532" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-232 939,2" сандары "-233 884,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "232 939,2" сандары "233 884,1" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"195 000" сандары "307 000" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"61 836" сандары "76 986" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"497 322" сандары "607 322" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек рыногын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға – 42 415 мың теңге";
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 275 923 мың теңге";
8 тармақта:
"185 587" сандары "186 532" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
жиырма екінші абзацта:

цифры "10 000" заменить цифрами "14 050".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
А. Аткиев
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 30 октября 2019 года № 320

"10 000" сандары "14 050" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Аткиев
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Әлмұхамбетов
Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы № 320 шешіміне
1 қосымша

44 871
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
147 580
13
Прочие
594 215
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7 164
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7 164
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
7 109
004
Капитальные расходы государственного органа
55
9
Прочие
587 051
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 093
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11 093
452
Отдел финансов района (города областного значения)
59 736
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
339
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
54 850
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 547
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
129 213
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
129 213
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
275 923
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктурой в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
275 923
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
111 086
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
674
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
110 412
14
Обслуживание долга
34
1
Обслуживание долга
34
452
Отдел финансов района (города областного значения)
34
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждения и иных платежей по займам из областного бюджета
34
15
Трансферты
368 198,3
1
Трансферты
368 198,3

44 871
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
147 580
13
Басқалар
594 215
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
7 164
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7 164
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 109
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55
9
Басқалар
587 051
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 093
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11 093
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
59 736
012
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
339
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 850
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 547
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
129 213
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129 213
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
275 923
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
275 923
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
111 086
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
674
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
110 412
14
Борышқа қызмет көрсету
34
1
Борышқа қызмет көрсету
34
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
34
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
34
15
Трансферттер
368 198,3
1
Трансферттер
368 198,3