О внесении изменений в постановление акимата Мугалжарского района от 25 августа 2014 года № 263 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 2 мая 2019 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 мая 2019 года № 6126
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мугалжарского района от 25 августа 2014 года № 263 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4027, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 11 сентября 2014 года) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственное учреждение "Аппарат акима Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мугалжарского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Ибрашева Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Данагулов Е
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии
________________ Аскаров Г
"23" апреля 2019 год
Приложение
к постановлению акимата
Мугалжарского района
от 25 августа 2014 года № 263
Приложение
к постановлению акимата
Мугалжарского района
от 2 мая 2019 года № 161
Места для размещения агитационных печатных материалов
р/с
Наименование городов и сельких округов
Наименование города либо населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Кандыагаш
город Кандыагаш
стенд перед зданием Государственного коммунального казенного предприятия "Мугалжарский районный Дом культуры" Государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел культуры и развития языков", улица Жамбыл Жабаева, 56
стенд перед зданием Государственного коммунального казенного предприятия "Кандыагашский промышленно-экономический колледж" государственного учреждения "Управление образования Актюбинской области", переулок Құндызды, 2

Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 263 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 161 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 6126 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 263 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4027 тіркелген, 2014 жылғы 11 қыркүйектегі аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мұғалжар ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне және мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р. Ибрашевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Данағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұғалжар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________ Ғ. Асқаров
"23" сәуір 2019 жыл
Мұғалжар ауданы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 25 тамыздағы
№ 263 қаулысына қосымша
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 02 мамырдағы № 161
қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
р/с
Қалалар және ауылдық округтердің атауы
Қала немесе елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Қандыағаш қаласы
Қандыағаш қаласы
"Мұғалжар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мұғалжар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты алдындағы стенд, Жамбыл Жабаев көшесі, 56
"Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Қандыағаш өнеркәсіптік-экономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты алдындағы стенд, Құндызды тұйық көшесі, 2

стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Кандыагашская городская общеобразовательная средняя школа №4" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", микрорайон Жастык, 44А
2
город Эмба
город Эмба
стенд на здании Государственного коммунального казенного предприятия "Эмбинский городской культурный центр" при государственном учреждении "Мугалжарский районный отдел культуры и развития языков", улица Бауыржан Момышулы, 7
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №7 с пришкольным интернатом города Эмба" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Айтеке би, 21
стенд на здании эксплуатационного Локомотивного депо города Жем, улица Есет-Батыра,140
3
город Жем
город Жем
стенд перед зданием Государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры города Жем" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел культуры и развития языков", улица Айтеке би, 5
4
сельский округ имени К.Жубанова
село Каракол
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени А.Жубанова" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Мектеп, 9
стенд перед зданием Государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад №7 "Айгөлек" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Бейбітшілік,20
село Жанатурмыс
стенд на здании сельского клуба, улица бр.Жубановых, 7
5
Ащесайский сельский округ
село Ащесай
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Н.Крупской" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Утеген Калыбаев, 25
стенд на здании Сельского дома культуры, улица Утеген Калыбаев, 15
село Аксу
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Аксуская основная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Науан Досмагамбетов, 41
село Сабындыкол
стенд перед зданием Коммунального государственного учреждения "Сабындыкульская начальная школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Тапак Тилегенулы Тлегенов, здание 12
6
Егиндибулакский сельский округ
село Булакты
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Булактинская основная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Толеу Алдабергенов, 12
7
село Мугалжар
село Мугалжар
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Мугалжарская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Наурыз, 1А
8
Кумсайский сельский округ
село Кумсай
стенд перед зданием сельского клуба, улица Нуралы Каниев, 3
9
Журынский сельский округ
село Журын
стенд на здании сельского дома культуры, улица Ахмет Жұбанов, 6
село Колденен темир
стенд на здании фельдшерского пункта, улица Достык, 38
село Кубелей
стенд на здании фельдшерского пункта, улица Астана, 27
10
Енбекский сельский округ
село Сагашили
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Сагашилиская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Абай Құнанбаев, 1
стенд на здании Государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Дана" государственного учреждения "Аппарат акима Енбекского сельского округа Мугалжарского района", улица Алия Молдагуловой, 18
село Басшили
Стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Ы.Мухамеджанова" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Орталык, 40
село Тепсен-Карабулак
Стенд на здании спортивного зала, улица Тауелсиздик, 46
станция Темир

"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қандыағаш қалалық №4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Жастық шағын ауданы, 44 А
2
Ембі қаласы
Ембі қаласы
"Мұғалжар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы "Ембі қалалық мәдени орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимаратындағы стенд, Бауыржан Момышұлы көшесі, 7
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ембі қалалық жанындағы интернатпен №7 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Әйтеке Би көшесі, 21
Жем қаласның Локомотив пайдалану депосы ғимаратындағы стенд, Есет-Батыр көшесі, 140
3
Жем қаласы
Жем қаласы
"Мұғалжар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жем қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты алдындағы стенд, Әйтеке би көшесі,5
4
Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі
Қаракөл ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Жұбанов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Мектеп көшесі, 9
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№7 "Айгөлек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты алдындағы стенд, Бейбітшілік көшесі, 20
Жаңатұрмыс ауылы
Ауылдық клубы ғимаратындағы стенд, ағ.Жұбановтар көшесі, 7
5
Ащысай ауылдық округі
Ащысай ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.Крупская атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Өтеген Қалыбаев көшесі, 25
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратындағы стенд, Өтеген Қалыбаев көшесі, 15
Ақсу ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд,Науан Досмағамбетов көшесі, 41
Сабындыкөл ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сабындыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд, Тапақ Тілегенұлы Тлегенов көшесі,12
6
Егіндібұлақ ауылдық округі
Бұлақты ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Төлеу Алдабергенов көшесі, 12
7
Мұғалжар ауылы
Мұғалжар ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мұғалжар жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Наурыз көшесі, 1А
8
Құмсай ауылдық округі
Құмсай ауылы
Ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенд, Нұралы Қаниев көшесі, 3
9
Жұрын ауылдық округі
Жұрын ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратындағы стенд,Ахмет Жұбанов көшесі, 6
Көлденең темір ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратындағы стенд,Достық көшесі, 38
Көбелей ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратындағы стенд, Астана көшесі, 27
10
Еңбек ауылдық округі
Сағашилі ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сағашилі жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Абай Құнанбаев көшесі, 1
"Мұғалжар ауданының Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Дана" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимаратындағы стенд, Әлия Молдағұлова көшесі, 18
Басшилі ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы.Мұхамеджанов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Орталық көшесі, 40
Тепсең-Қарабұлақ ауылы
спорт зал ғимаратындағы стенд, Тәуелсіздік көшесі, 46
Темір стансасы

стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Начальная школа №59 станция Темир" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Наурыз, 25/1
11
Талдысайский сельский округ
село Талдысай
стенд на здании сельского дома культуры, улица Алия Молдагуловой, 26
село Енбек
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Енбекская основная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Маншук Маметова, 6
12
Батпаккольский сельский округ
село Жагабулак
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Жанажольская средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Нұрахмет Қаржаубаев, 2А
село Сага
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Сагинская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Саға,12
село Кожасай
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Кожасайская основная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Тәуелсіздік, 1
13
Кумжарганский сельский округ
село Бирлик
стенд на здании сельского клуба, улица Достык,1
село Шенгельши
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени 30 летия Каз ССР" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Курманиязова Шакиза, 11
село Кумжарган
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Кумжарганская основная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Орталык, 5
14
Аккемерский сельский округ
село Аккемер
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Аккемирская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Есет батыр Кокиулы, 35
село Котибар
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Котибар батыра" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Достық, 21
село Жарык
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Жарыкская основная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Ахмет Байтұрсынұлы, 3
село Коктобе
стенд на здании сельского клуба, улица Садовая, 2
село Елек
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Елекская основная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Али Жұмабаев,16
15
Каиндинский сельский округ
село Кайынды
стенд на здании сельского Дома культуры, 11
село Алтынды
стенд на здании Коммунального государственного учреждения "Алтындинская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел образования", улица Мәншук Маметова, 15

"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Темір стансасындағы №59 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Наурыз көшесі, 25/1
11
Талдысай ауылдық округі
Талдысай ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратындағы стенд, Әлия Молдағұлова көшесі, 26
Еңбек ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Мәншүк Мәметова көшесі, 6
12
Батпақкөл ауылдық округі
Жағабұлақ ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаңажол жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Нұрахмет Қаржаубаев көшесі, 2А
Саға ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Саға жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Саға көшесі, 12
Қожасай ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қожасай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Тәуелсіздік көшесі, 1
13
Құмжарған ауылдық округі
Бірлік ауылы
Ауылдық клубы ғимаратындағы стенд, Достық көшесі, 1
Шенгелші ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаз ССР 30 жылдығы атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Құрманиязова Шакиза көшесі, 11
Құмжарған ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құмжарған негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Орталық көшесі, 5
14
Ақкемер ауылдық округі
Ақкемер ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкемер жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Есет батыр Көкіұлы көшесі, 35
Көтібар ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көтібар батыр атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Достық көшесі, 21
Жарық ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жарық негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Ахмет Байтұрсынов көшесі, 3
Көктөбе ауылы
Ауылдық клубы ғимаратындағы стенд, Садовая көшесі, 2
Елек ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Әли Жұмабаев көшесі, 16
15
Қайынды ауылдық округі
Қайынды ауылы
Аауылдық мәдениет үйі ғимаратындағы стенд, Қайынды көшесі, 11
Алтынды ауылы
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алтынды жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд, Мәншүк Мәметова көшесі, 15