О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 271 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 7 августа 2019 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 августа 2019 года № 6353. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 271 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-230, опубликованное 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы - цифры "556 249,0" заменить цифрами "612 484,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "450 749,0" заменить цифрами "506 984,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "560 583,7" заменить цифрами "616 818,7";
в пункте 5-1:
цифры "27 430,0" заменить цифрами "39 540,0";
в пункте 5-2:
цифры "67 923,0" заменить цифрами "190 012,0";
в пункте 5-3:
цифры "1 449,0" заменить цифрами "1 101,0".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата Г. Жумабаева
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 271 "2019-2021 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 тамыздағы № 340 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 тамызда № 6353 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 271 "2019-2021 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-230 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "556 249,0" сандары "612 484,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "450 749,0" сандары "506 984,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "560 583,7" сандары "616 818,7" сандарына ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
"27 430,0" сандары "39 540,0" сандарына ауыстырылсын;
5-2 тармақта:
"67 923,0" сандары "190 012,0" сандарына ауыстырылсын;
5-3 тармақта:
"1 449,0" сандары "1 101,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Жұмабаева
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының