О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 310 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 18 декабря 2019 года № 406. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 декабря 2019 года № 6580. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 310 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-239, опубликованное 16 января 2019 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "328 097" заменить цифрами "323 676";
поступления трансфертов – цифры "258 119" заменить цифрами "253 698";
в подпункте 2):
расходы – цифры "330 500,3" заменить цифрами "326 079,3";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "44 295" заменить цифрами "44 939";
в третьем абзаце:
цифры "2 461" заменить цифрами "2 159";
в пункте 6:
во втором абзаце:
цифры "24 250" заменить цифрами "19 622";
в третьем абзаце:
цифры "6 000" заменить цифрами "5 865".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 310 "2019-2021 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 406 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 6580 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 310 "2019-2021 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-239 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "328 097" сандары "323 676" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "258 119" сандары "253 698" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "330 500,3" сандары "326 079,3" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"44 295" сандары "44 939" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"2 461" сандары "2 159" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"24 250" сандары "19 622" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"6 000" сандары "5 865" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата
Т. Оспанов
Секретарь Темирского районного маслихата
Б. Избасов
Приложение к решению
Темирского районного маслихата
от 18 декабря 2019 года № 406
Приложение 1 к решению
Темирского районного маслихата
от 4 января 2019 года № 310
Бюджет Шубаркудыкского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы

3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Т. Оспанов
Темір аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Избасов
Темір аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 желтоқсаны
№ 406 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 310 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер