О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 239 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2019-2021 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 31 октября 2019 года № 339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 ноября 2019 года № 6446. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 239 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-11-155, опубликованное 4 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 748 397" заменить цифрами "4 896 842";
поступления трансфертов
цифры "4 427 293" заменить цифрами "4 575 738";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 759 428" заменить цифрами "4 907 873";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "51 487" заменить цифрами "59 062";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "65 718" заменить цифрами "73 293";
в подпункте 5):
дефицит бюджета(профицит)
цифры "-62 518" заменить цифрами "-70 093";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифры "62 518" заменить цифрами "70 093";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "65 718" заменить цифрами "73 293".
в пункте 10:
в абзаце девятнадцатом:
цифры "7 000" заменить цифрами "25 395".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 239 "2019-2021 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 қазандағы № 339 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 қарашада № 6446 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 239 "2019-2021 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-155 тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 748 397" сандары "4 896 842" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"4 427 293" сандары "4 575 738" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 759 428" сандары "4 907873" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу
"51 487" сандары "59 062" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"65 718" сандары "73 293" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"-62518" сандары "-70 093" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану)
"62518" сандары "70 093" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацта:
"65 718" сандары "73 293" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
он тоғызыншы абзацта:
"7 000" сандары "25 395" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Уилского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата:
А. К. Мамбетова
Секретарь Уилского
районного маслихата:
Е. Ж. Жиеналин
Приложение 1 к решению районного маслихата от 31 октября 2019 года № 339
Приложения 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 239
Бюджет Уилского района на 2019 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы:
А. К. Мамбетова
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы:
Е. Ж. Жиеналин
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 31 қазандағы № 339 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 239 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Ойыл аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

114577
1
Сельское хозяйство
82916
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
82916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7947
006
Организация санитарного убоя больных животных
2833
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1213
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
10000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
811
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
60112
6
Земельные отношения
19521
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19521
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15490
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4031
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12140
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12140
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12140
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14885,2
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14885,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14885,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11056
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3584
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
245,2
12
Транспорт и коммуникации
235579
1
Автомобильный транспорт
235579
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2657
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2657
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
232922
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

114577
1
Ауыл шаруашылығы
82916
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
82916
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7947
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2833
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1213
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
811
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
60112
6
Жер қатынастары
19521
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19521
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15490
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4031
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12140
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12140
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12140
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14885,2
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14885,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14885,2
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11056
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3584
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
245,2
12
Көлiк және коммуникация
235579
1
Автомобиль көлiгi
235579
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2657
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2657
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
232922
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

1263
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
595
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
231064
13
Прочие
29057,8
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
320
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
320
003
Поддержка предпринимательской деятельности
320
9
Прочие
28737,8
452
Отдел финансов района (города областного значения)
20349,8
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7374,8
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
7854
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
5121
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
8388
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
8388
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0
14
Обслуживание долга
16
1
Обслуживание долга
16
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
16
15
Трансферты
233240,8
1
Трансферты
233240,8
452
Отдел финансов района (города областного значения)

1263
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
595
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
231064
13
Басқалар
29057,8
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
320
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
320
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
320
9
Басқалар
28737,8
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20349,8
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7374,8
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7854
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5121
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі
8388
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
8388
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
14
Борышқа қызмет көрсету
16
11
Борышқа қызмет көрсету
16
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
16
15
Трансферттер
233240,8
1
Трансферттер
233240,8
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі