О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 4 января 2019 года № 276 "Об утверждении бюджета сельского округа "Дөң" на 2019-2021 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 31 июля 2019 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 августа 2019 года № 6322. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 4 января 2019 года № 276 "Об утверждении бюджета сельского округа "Дөң" на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-12-198, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы-цифры "26 860,0" заменить цифрами "34 715,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "20 194,0" заменить цифрами "28 049,0";
в подпункте 2):
затраты-цифры "29 299,0" заменить цифрами "37 154,0";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 276 "2019-2021 жылдарға арналған "Дөң" ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 шілдедегі № 352 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 тамызда № 6322 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 276 "2019-2021 жылдарға арналған "Дөң" ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-198 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "26 860,0" сандары "34 715,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "20 194,0" сандары "28 049,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "29 299,0" сандары "37 154,0" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Хромтауского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Хромтауского районного маслихата Ж. Нуримов
Секретарь Хромтауского районного маслихата Д. Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата
от 31 июля 2019 года № 352
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 января 2019 года № 276
Бюджет сельского округа "Дөң" на 2019 год
категория
группа
подгруппа
наименование
сумма (тысяч тенге)

3) осы шешімді Хромтау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Нуримов
Хромтау аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мулдашев
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 31 шілдедегі
№ 352 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 276 шешіміне 1 қосымша
2019жылға арналған "Дөң" ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
атауы
сомасы (мыңтеңге)