О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 291 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 14 марта 2019 года № 319. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 марта 2019 года № 5998. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 291 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-223, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "8433871,0" заменить цифрами "8711082,0";
поступления трансфертов - цифры "5622966,0" заменить цифрами "5900177,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "8433871,0" заменить цифрами "9273364,9";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) - цифры "-2948,0" заменить цифрами "-565230,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "2948,0" заменить цифрами "565230,9";
в пункте 6:
в абзаце первом:
цифры "369162,0" заменить цифрами "332205,0";
в абзаце четвертом:
цифры "63363,0" заменить цифрами "26406,0";
в пункте 7:
в абзаце шестом:
цифры "250060,0" заменить цифрами "449383,0";
в пункте 8:
в абзаце четвертом:
цифры "18673,0" заменить цифрами "21066,0";
в абзаце двенадцатом:
цифры "12648,0" заменить цифрами "25296,0";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 4200,0 тысяч тенге;
на создание центра по распространению знаний – 3000,0 тысяч тенге.";
пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"на реконструкцию электрических сетей в селе Бозой Шалкарского района – 50000,0 тысяч тенге.";
в пункте 11:
цифры "404036,0" заменить цифрами "404395,0".
2. Приложения 1, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 291 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурыздағы № 319 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 наурызда № 5998 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 291 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-223 санымен тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "8433871,0" сандары "8711082,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "5622966,0" сандары "5900177,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "8433871,0" сандары "9273364,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) - "-2948,0" сандары "-565230,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - "2948,0" сандары "565230,9" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
бірінші абзацында:
"369162,0" сандары "332205,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында:
"63363,0" сандары "26406,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
алтыншы абзацында:
"250060,0" сандары "449383,0" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
төртінші абзацында:
"18673,0" сандары "21066,0" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацында:
"12648,0" сандары "25296,0" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"өмірлік қиын жағдайда әлеуметтік көмек көрсетуге – 4200,0 мың теңге;
білім тарату орталығын құруға – 3000,0 мың теңге.";
10 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Шалқар ауданы Бозой ауылындағы электр желілерін қайта жарақтауға – 50000,0 мың теңге.";
11 тармақта:
"404036,0" сандары "404395,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование
Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 14 марта 2019 года № 319

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурыздағы № 319 шешіміне
1 қосымша

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22272,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
41500,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
100618,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2583,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9444,0
023
Методическая работа
30412,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
124867,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
404395,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
567922,0
1
Социальное обеспечение
67276,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64879,0
005
Государственная адресная социальная помощь
64879,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2397,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2397,0
2
Социальная помощь
473705,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
473705,0
002
Программа занятости
324972,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13287,0
006
Оказание жилищной помощи
7000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59056,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5564,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32774,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31052,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26941,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26941,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23551,0
006
Капитальные рсходы государственного органа
750,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22272,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
41500,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
100618,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткізу
2583,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9444,0
023
Методикалық жұмыс
30412,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдары үшін күрделі шығыстары
124867,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
404395,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
567922,0
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
67276,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64879,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
64879,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2397,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2397,0
2
Әлеуметтік көмек
473705,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
473705,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
324972,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13287,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімібойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59056,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
5564,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32774,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31052,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26941,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26941,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23551,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу