О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 2 апреля 2019 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2019 года № 5107
В соответствии c подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 239 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5017, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 157398 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 20920 тысяч тенге;
поступления трансфертов 136478 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 72838 тысяч тенге;
субвенции 63640 тысяч тенге;
2) затраты 165636 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8238 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8238 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 125536 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19613 тысячи тенге;
поступления трансфертов 105923 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 61876 тысяч тенге;
субвенции 44047 тысяч тенге;
2) затраты 148634 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23098 тысяч тенге;

Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 271 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 15 сәуірде № 5107 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 239 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5017 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 157398 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20920 мың теңге;
трансферттер түсімі 136478 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 72838 мың теңге;
субвенциялар 63640 мың теңге;
2) шығындар 165636 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8238 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8238 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 125536 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19613 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 105923 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 61876 мың теңге;
субвенциялар 44047 мың теңге;
2) шығындар 148634 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23098 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23098 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Талдыкорганского
городского маслихата Б. Онгарбаев
Секретарь
Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "2" апреля 2019 года № 271 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Бюджет Еркинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23098 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
мәслихатының сессия төрағасы Б. Оңғарбаев
Талдықорған қалалық
мәслихаттың хатшысы Қ. Бұлдыбаев
Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы "2" сәуірдегі "Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 271 шешіміне
1-қосымша Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение 2 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "2" апреля 2019 года № 271 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Бюджет Отенайского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы "2" сәуірдегі "Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 271 шешіміне 2-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер