О бюджете города Талдыкорган на 2020-2022 годы
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 25 декабря 2019 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 января 2020 года № 5389.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 53 709 249 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 157 548 тысяч тенге;
неналоговые поступления 305 670 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 329 553 тысячи тенге;
поступления трансфертов 42 916 478 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 21 тысяча тенге, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 21 тысяча тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 42 916 457 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 438 948 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 10 843 015 тысяч тенге;
субвенции из областного бюджета 6 039 490 тысяч тенге;
субвенции из республиканского бюджета на образование 7 960 844 тысячи тенге;
субвенции из республиканского бюджета на социальную помощь и социальное обеспечение 40 556 тысяч тенге;
субвенции из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации 3 593 604 тысячи тенге;
2) затраты 61 954 051 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 52 580 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 64 040 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 460 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 297 382 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 297 382 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 08.12.2020 № 459 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить резерв акимата города Талдыкорган на 2020 год в сумме 270 777 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 08.12.2020 № 459 (вводится в действие с 01.01.2020).

Талдықорған қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 353 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 10 қаңтарда № 5389 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 7-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 53 709 249 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 157 548 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 305 670 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1 329 553 мың теңге;
трансферттер түсімі 42 916 478 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан алынатын трансферттер 21 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару 21 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 42 916 457 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 438 948 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 10 843 015 мың теңге;
облыстық бюджеттен түсетiн субвенциялар 6 039 490 мың теңге;
республикалық бюджеттен білім беру субвенциялары 7 960 844 мың теңге;
республикалық бюджеттен әлеуметтік көмекке және әлеуметтік қамсыздандыруға берілетін субвенциялар 40 556 мың теңге;
республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар 3 593 604 мың теңге;
2) шығындар 61 954 051 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 52 580 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 64 040 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11 460 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 297 382 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 297 382 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 08.12.2020 № 459 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 270 777 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2 - тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 08.12.2020 № 459 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Предусмотреть в бюджете города на 2020 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из бюджета города в бюджеты сельских округов в сумме 190 125 тысяч тенге, в том числе:
Еркинскому сельскому округу 147 299 тысяч тенге;
Отенайскому сельскому округу 42 826 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, в том числе на:
реализацию мероприятий в моногородах и регионах в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Распределение указанных трансфертов бюджетам сельских округов определяются на основании постановления акимата города Талдыкорган.

3. 2020 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 190 125 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Еркін ауылдық округіне 147 299 мың теңге;
Өтенай ауылдық округіне 42 826 мың теңге.
4. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыруға;
елдi мекендердi абаттандыруға және көгалдандыруға;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға.
Көрсетілген трансферттерді ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Талдықорған қаласы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

5. Установить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2020 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Джансенгиров
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан

5. 2020 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Джансенгиров
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан

72 428
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
809
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 561 155
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
155 090
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 334 519
1
Социальное обеспечение
1 596 443
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 043
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 602
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
4 441
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 582 400
010
Государственная адресная социальная помощь
1 582 400
2
Социальная помощь
2 548 458
464
Отдел образования района (города областного значения)
433 514
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
433 514
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 114 944
004
Программа занятости
793 978
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 686
007
Оказание жилищной помощи
6 963
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 416
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
177 923
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
165 872
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
114 054
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
752 946
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
86 106
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
189 618
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
12 080
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь

72 428
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
809
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 561 155
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 090
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 334 519
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 596 443
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 043
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 602
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
4 441
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 582 400
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 582 400
2
Әлеуметтiк көмек
2 548 458
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
433 514
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
433 514
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 114 944
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
793 978
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 686
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 963
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 416
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
177 923
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
165 872
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
114 054
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
752 946
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
86 106
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
189 618
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
12 080
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрған үй сертификаттарын беру

1 507 837
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
14 124 253
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 887 077
003
Общеобразовательное обучение
13 405 586
006
Дополнительное образование для детей
481 491
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
237 176
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
237 176
9
Прочие услуги в области образования
1 333 367
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 333 367
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
31 753
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
26 450
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
265 347
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 321
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
90 320
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
779 283
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
135 893
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 284 966
1
Социальное обеспечение
3 696 250
464
Отдел образования района (города областного значения)
20 751
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 932
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и деьей без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
7 819
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 675 499
010
Государственная адресная социальная помощь
3 595 792
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
79 707
2
Социальная помощь
2 300 613
464
Отдел образования района (города областного значения)
808 247
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
808 247
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 492 366
004
Программа занятости
435 732
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

1 507 837
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
14 124 253
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 887 077
003
Жалпы білім беру
13 405 586
006
Балаларға қосымша білім беру
481 491
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
237 176
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
237 176
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 333 367
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 333 367
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 753
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
26 450
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
265 347
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4 321
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
90 320
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
779 283
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 893
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 284 966
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 696 250
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20 751
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 932
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
7 819
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 675 499
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 595 792
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
79 707
2
Әлеуметтiк көмек
2 300 613
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
808 247
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
808 247
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 492 366
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
435 732
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

840 577
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 527 304
004
Программа занятости
462 176
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 004
007
Оказание жилищной помощи
18 563
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 150
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
261 397
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
215 941
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
108 731
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
350 502
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
92 840
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
295 492
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
295 492
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
80 906
020
Размещения государственного социального заказа в неправительственных организациях
60 509
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
56 485
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
97 592
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 572 006
1
Жилищное хозяйство
6 185 387
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 056 476
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5 556 476
098
Приобретения жилья коммунального жилищного фонда
500 000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9 862
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9 862
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
119 049
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
119 049
2
Коммунальное хозяйство
485 944
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
485 944

840 577
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 527 304
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
462 176
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 004
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 563
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 150
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
261 397
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
215 941
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
108 731
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
350 502
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
92 840
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
295 492
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
295 492
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
80 906
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
60 509
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
56 485
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
97 592
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 572 006
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 185 387
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 056 476
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5 556 476
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
500 000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9 862
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 862
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
119 049
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
119 049
2
Коммуналдық шаруашылық
485 944
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
485 944