О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 44-180 "О бюджете города Капшагай на 2019-2021 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 6 декабря 2019 года № 61-218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 декабря 2019 года № 5343
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 44-180 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5003, опубликован 29 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 9 985 541 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 238 112 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20 850 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 211 198 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 515 381 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 846 426 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 130 460 тысяч тенге;
субвенции 2 538 495 тысяч тенге;
2) затраты 10 389 034 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование (-) 131 488 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 15 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 146 638 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 272 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 272 005 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 61-218 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 18 желтоқсанда № 5343 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 44-180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5003 тіркелген, 2019 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 985 541 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 238 112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20 850 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 211 198 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 515 381 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 846 426 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 130 460 мың теңге;
субвенциялар 2 538 495 мың теңге;
2) шығындар 10 389 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу (-) 131 488 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 15 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 146 638 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 272 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 272 005 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"3. Утвердить резерв акимата города Капшагай на 2019 год в сумме 24 214 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата С. Нурсолтанова
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение к решению

"3. Қапшағай қаласы әкімдігінің 2019 жылға арналған резерві 24 214 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық
мәслихатының сессия төрағасы С. Нурсолтанова
Қапшағай қалалық
маслихатының хатшысы К. Ахметтаев
шешіміне қосымша