О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 32-202 "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28 мая 2019 года № 37-226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 июня 2019 года № 5146
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 32-202 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5006, опубликован 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 4 479 682 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 302 851 тысяча тенге;
неналоговые поступления 10 750 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 19 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 146 281 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 590 653 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1 198 638 тысяч тенге;
субвенции 1 356 990 тысяч тенге;
2) затраты 4 524 256 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 11 363 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 11 363 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 55 937 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 55 937 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 32-202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 мамырдағы № 37-226 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 4 маусымда № 5146 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 32-202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5006 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 479 682 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 302 851 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 750 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 19 800 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 146 281 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 590 653 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 198 638 мың теңге;
субвенциялар 1 356 990 мың теңге;
2) шығындар 4 524 256 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 11 363 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 11 363 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 55 937 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 55 937 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата Т. Жумадилов
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 28 мая 2019 года № 37-226 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 32-202 "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Т. Жұмадилов
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 мамырдағы "Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 32-202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-226 шешіміне қосымша

18 625
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13 570
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
45 200
012
Капитальные расходы государственного органа
165
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 648
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
631 687
1
Социальное обеспечение
340 918
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
338 855
005
Государственная адресная социальная помощь
338 243
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
612
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 063
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 063
2
Социальная помощь
251 838
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
249 648
002
Программа занятости
104 901
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
644
006
Оказание жилищной помощи
11 300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 975
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 248
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 210
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36 528
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23 842
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 190
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 190
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38 931
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

18 625
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13 570
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
45 200
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
165
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
24 648
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
631 687
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
340 918
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
338 855
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
338 243
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
612
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 063
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 063
2
Әлеуметтік көмек
251 838
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
249 648
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 901
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
644
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11 300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 975
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 248
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38 210
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
36 528
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23 842
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 190
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 190
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38 931
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі