О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 32-202 "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 9 декабря 2019 года № 42-253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 декабря 2019 года № 5344
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 32-202 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5006, опубликован 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 4 647 405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 273 911 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23 590 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 20 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 329 104 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 809 266 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 162 848 тысяч тенге;
субвенции 1 356 990 тысяч тенге;
2) затраты 4 669 839 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование (-) 124 700 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 6 450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 131 150 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 102 266 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 102 266 тысяч тенге.".

Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 32-202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 42-253 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 18 желтоқсанда № 5344 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 32-202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5006 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 647 405 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 273 911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 23 590 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 20 800 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 329 104 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 809 266 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 162 848 мың теңге;
субвенциялар 1 356 990 мың теңге;
2) шығындар 4 669 839 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу (-) 124 700 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 6 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 131 150 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) 102 266 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) (-) 102 266 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата К. Нестеров
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы К. Нестеров
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский

Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 9 декабря 2019 года № 42-253 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 32-202 "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к Текелийского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 32-202 "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы"
Бюджет города на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

2019 жылғы 9 желтоқсандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 32-202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-253 шешіміне қосымша
Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 32-202 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың
Ішкі сыныбы
теңге)
Атауы

13 570
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50 215
012
Капитальные расходы государственного органа
165
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 764
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 687
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
738 479
1
Социальное обеспечение
430 519
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
427 831
005
Государственная адресная социальная помощь
427 239
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
592
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 688
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 688
2
Социальная помощь
265 815
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
263 625
002
Программа занятости
139 751
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
442
006
Оказание жилищной помощи
9 101
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11 423
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 048
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 205
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39 813
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23 842
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 190
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 190
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42 145
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40 883
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

13 570
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50 215
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
165
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 764
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
33 687
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
738 479
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
430 519
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
427 831
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
427 239
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
592
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 688
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 688
2
Әлеуметтік көмек
265 815
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
263 625
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
139 751
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
442
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 101
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11 423
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 048
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38 205
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
39 813
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23 842
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 190
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 190
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42 145
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40 883
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер