О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 18 сентября 2019 года № 53-140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5263
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 41-100 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5028, опубликован 4 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 51 481 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 32 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 267 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 267 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 54 240 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 759 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 759 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 108 967 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 25 342 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 83 625 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 83 625 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 53-140 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5263 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 41-100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5028 тіркелген, 2019 жылдың 4 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын.
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 481 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 32 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 19 267 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 267 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 54 240 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 759 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 2 759 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 108 967 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25 342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 83 625 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 83 625 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

2) затраты 110 294 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 327 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 327 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 45 069 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 778 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 25 291 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 25 291 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 46 327 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 258 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 258 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 46 471 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 43 374 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 3 097 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 097 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 48 969 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 498 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 498 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 66 654 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 39 702 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 26 952 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26 952 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 74 582 тысячи тенге;

2) шығындар 110 294 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 327 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 1 327 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 069 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 778 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 25 291 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 25 291 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 46 327 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 258 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 1 258 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46 471 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 43 374 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 3 097 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 097 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 48 969 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 498 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 498 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 66 654 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 39 702 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 26 952 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 26 952 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 74 582 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 072 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 072 тысячи тенге.";
"12. Утвердить бюджет Каракемерского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 42 633 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 39 683 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 2 950 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 950 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 43 353 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 720 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 720 тысяч тенге.";
"13. Утвердить бюджет Каражотинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 75 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 794 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 57 206 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 57 206 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 75 707 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 707 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 707 тысяч тенге.";
"14. Утвердить бюджет Кырбалтабайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 35 120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 23 710 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 710 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 36 494 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 374 тысячи тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 072 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 072 мың теңге.";
"12. 2019-2021 жылдарға арналған Қаракемер ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 633 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 39 683 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 2 950 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 950 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 43 353 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 720 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 720 мың теңге.";
"13. 2019-2021 жылдарға арналған Қаражота ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 57 206 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 57 206 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 75 707 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 707 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 707 мың теңге.";
"14. 2019-2021 жылдарға арналған Қырбалтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 120 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 23 710 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 710 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 36 494 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 374 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 498 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 498 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 к настоящему решению соответственно.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 498 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 498 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата К. Байгоджаев
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 18 сентября 2019 года № 53-140 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов на 2019-2021 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Байгоджаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 53-140 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 18 сентября 2019 года № 53-140 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Асинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 53-140 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер