О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2019-2021 годы
Решение Ескелдинского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2019 года № 44-267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 января 2019 года № 5025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 70 841 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 14 055 тысяч тенге;
поступление трансфертов 56 786 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 21 569 тысяч тенге;
субвенции 35 217 тысяч тенге;
2) затраты 74 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 846 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 846 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 19.12.2019 № 59-344 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 56 525 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 355 тысяч тенге;
поступление трансфертов 53 170 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 38 917 тысяч тенге;
субвенции 14 253 тысяч тенге;
2) затраты 57 009 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 484 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 484 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 19.12.2019 № 59-344 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Бактыбайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 86 133 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 27 619 тысяч тенге;
поступление трансфертов 58 514 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 33 139 тысячи тенге;

Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 44-267 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 22 қаңтарда № 5025 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70 841 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 14055 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 56786 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 21569 мың теңге;
субвенциялар 35 217 мың теңге;
2) шығындар 74 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 846 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 846 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 59-344 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 56 525 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3355 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 53 170 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 38917 мың теңге;
субвенциялар 14 253 мың теңге;
2) шығындар 57 009 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 484 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 484 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 59-344 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Бақтыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 133 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27619 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 58514 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 33139 мың теңге;

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ескельдинского секретаря районного маслихата Р. Ибраева
Исполнитель обязанности Ескельдинского районного маслихата К. Досанов
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-267 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2019 год

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы Р. Ибраева
Ескелді аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы К. Досанов
Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-267 шешіміне № 1 қосымша
2019 жылға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті