О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-267 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2019-2021 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 18 сентября 2019 года № 55-324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5267
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-267 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5025, опубликован 6 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1)доходы 70 841 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 215 тысяч тенге;
поступление трансфертов 58 626 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 409 тысяч тенге;
субвенции 35 217 тысяч тенге;
2) затраты 74 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 846 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 846 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бактыбайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 86 033 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 996 тысяч тенге;
поступление трансфертов 61 037 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 35 662 тысячи тенге;
субвенции 25 375 тысяч тенге;
2) затраты 89 012 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 979 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 979 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-267 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 55-324 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5267 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 44-267 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5025 тіркелген, 2019 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70 841 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 215 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 58 626 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 409 мың теңге;
субвенциялар 35 217 мың теңге;
2) шығындар 74 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 846 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 846 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Бақтыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 033 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 996 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 61 037 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 35 662 мың теңге;
субвенциялар 25 375 мың теңге;
2) шығындар 89 012 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 979 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 211 710 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 131 940 тысяч тенге;
поступление трансфертов 79 770 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 79 770 тысяч тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 212 749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1039 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1039 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 292 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 367 тысяч тенге;
поступление трансфертов 20 925 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 187 тысяч тенге;
субвенции 12 738 тысяч тенге;
2) затраты 27 588 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 296 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 296 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Туленгутского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 79 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 360 тысяч тенге;
поступление трансфертов 73 719 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 62 057 тысяч тенге;
субвенции 11 662 тысячи тенге;
2) затраты 81 717 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 638 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 638 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сырымбетского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 67 463 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 436 тысяч тенге;
поступление трансфертов 64 027 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 51 145 тысяч тенге;

1) кірістер 211 710 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 131 940 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 79 770 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 79 770 мың теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 212 749 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 039 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 039 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 292 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 367 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 20 925 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 187 мың теңге;
субвенциялар 12 738 мың теңге;
2) шығындар 27 588 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 296 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 296 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Төлеңгіт ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 360 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 73 719 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 62 057 мың теңге;
субвенциялар 11 662 мың теңге;
2) шығындар 81 717 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 638 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 638 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Сырымбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 67 463 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 436 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 64 027 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 51 145 мың теңге;

субвенции 12 882 тысячи тенге;
2) затраты 68 312 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 849 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 849 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно.

субвенциялар 12 882 мың теңге;
2) шығындар 68 312 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 849 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 849 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Секретарь Ескельдинского районного маслихата С. Сарыев
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от 18 сентября 2019 года № 55-324 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-267 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2019-2021 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Сарыев
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-267 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 55-324 шешіміне 1-қосымша