О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 10 января 2019 года № 39-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2019 года № 5032.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 1 512 303 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 902 665 тысяч тенге;
поступления трансфертов 609 638 тысяч тенге;
2) затраты 1 631 045 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 118 742 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 118 742 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 132 753 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 231 тысяча тенге;
поступления трансфертов 47 522 тысячи тенге;
2) затраты 142 400 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 647 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 647 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 169 924 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 102 925 тысяч тенге;
поступления трансфертов 66 999 тысяч тенге;
2) затраты 182 421 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 497 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 497 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).

Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 39-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 қаңтарда № 5032 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 448 027 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 902 665 мың теңге;
трансферттер түсімі 545 362 мың теңге;
2) шығындар 1 566 769 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 118 742 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 118 742 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 128 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 231 мың теңге;
трансферттер түсімі 42 769 мың теңге;
2) шығындар 137 647 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 647 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 647 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 166 849 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 102 925 мың теңге;
трансферттер түсімі 63 924 мың теңге;
2) шығындар 179 346 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 497 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 497 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Утвердить бюджет Жанашамалганского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 209 065 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 158 573 тысячи тенге;
поступления трансфертов 50 492 тысячи тенге;
2) затраты 225 911 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 16 846 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16 846 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 496 909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 258 496 тысяч тенге;
поступления трансфертов 238 413 тысячи тенге;
2) затраты 541 731 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 44 822 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 44 822 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 90 010 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 31 673 тысячи тенге;
поступления трансфертов 58 337 тысяч тенге;
2) затраты 94 641 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 631 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 631 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 96 722 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 67 820 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28 902 тысячи тенге;
2) затраты 118 067 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

4. Қарасай ауданы Жаңашамалған ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 207 931 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 158 573 мың теңге;
трансферттер түсімі 49 358 мың теңге;
2) шығындар 224 777 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16 846 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16 846 мың теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 499 817 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 258 496 мың теңге;
трансферттер түсімі 241 321 мың теңге;
2) шығындар 544 639 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 44 822 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 44 822 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 90 517 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31 673 мың теңге;
трансферттер түсімі 58 844 мың теңге;
2) шығындар 95 148 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 631 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 631 мың теңге.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 96 446 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 67 820 мың теңге;
трансферттер түсімі 28 626 мың теңге;
2) шығындар 117 791 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 345 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 345 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 167 693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 128 243 тысячи тенге;
поступления трансфертов 39 450 тысяч тенге;
2) затраты 189 394 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 701 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 701 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 304 854 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 169 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов 135 696 тысяч тенге;
2) затраты 358 316 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 53 462 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 53 462 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 279 986 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 237 141 тысяча тенге;
поступления трансфертов 42 845 тысяч тенге;
2) затраты 313 193 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 33 207 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 33 207 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 345 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 345 мың теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 161 194 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 128 243 мың теңге;
трансферттер түсімі 32 951 мың теңге;
2) шығындар 182 895 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 701 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 701 мың теңге.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 305 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 169 158 мың теңге;
трансферттер түсімі 136 146 мың теңге;
2) шығындар 358 766 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 53 462 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 53 462 мың теңге.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Қарасай ауданы Іргелі ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 277 230 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 237 141 мың теңге;
трансферттер түсімі 40 089 мың теңге;
2) шығындар 310 437 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 33 207 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 33 207 мың теңге.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 83 076 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 46 577 тысяч тенге;
поступления трансфертов 36 499 тысяч тенге;
2) затраты 98 396 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 320 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 320 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объем бюджетных изъятий из бюджета города, сельских округов в районный бюджет в сумме 1689487 тысяч тенге, в том числе:
Города Каскелен 780597 тысяч тенге;
Жамбылского сельского округа 63491 тысяча тенге;
Елтайского сельского округа 75784 тысячи тенге;
Жанашамалганского сельского округа 126746 тысяч тенге;
Райымбекского сельского округа 223563 тысячи тенге;
Первомайского сельского округа 10577 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 46140 тысяч тенге;
Умтылский сельского округа 102174 тысячи тенге;
Шамалганского сельского округа 30729 тысяч тенге;
Иргелинского сельского округа 207471 тысяча тенге;
Айтейского сельского округа 22215 тысяч тенге.

1) кірістер 80 835 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 46 577 мың теңге;
трансферттер түсімі 34 258 мың теңге;
2) шығындар 96 155 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 320 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 320 мың теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округтері бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 1689487 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласы 780597 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі 63491 мың теңге;
Елтай ауылдық округі 75784 мың теңге;
Жаңашамалған ауылдық округі 126746 мың теңге;
Райымбек ауылдық округі 223563 мың теңге.
Бірінші май ауылдық округі 10577 мың теңге;
Жандосов ауылдық округі 46140 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округі 102174 мың теңге;
Шамалған ауылдық округі 30729 мың теңге;
Іргелі ауылдық округі 207471 мың теңге;
Әйтей ауылдық округі 22215 мың теңге.

Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 02.04.2019 № 41-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата А. Марат
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев

Ескерту. 12 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 02.04.2019 № 41-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатыңың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Марат
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "10" января 2018 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет города Каскелен на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы
1 512 303
1
Налоговые поступления

Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "10" қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қаскелең қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
І. Кірістер
1 448 027
1
Салықтық түсімдер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
780 598
043
Бюджетные изъятия
780 597
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
III. Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-118 742
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
118 742
8
Используемые остатки бюджетных средств
118 742
01
Остатки бюджетных средств
118 742
1
Свободные остатки бюджетных средств
118 742
01
Свободные остатки бюджетных средств
118 742
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Карасайского районного маслихата от "10" января 2018 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
780 598
043
Бюджеттік алып коюлар
780 597
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
III. Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
Кіші функция
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама Атауы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-118 742
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
118 742
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
118 742
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
118 742
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
118 742
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
118 742
Функционалдық топ
Сомасы
Кіші функция
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "10" қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

Приложение 4 к решению Карасайского районного маслихата от "10" января 2018 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 4- в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 49-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет Жанашамалганского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы
132 753
1
Налоговые поступления

Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "10" қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.09.2019 № 47-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Жаңашамалған ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың теңге)
Кіші сыныбы Атауы
І. Кірістер
128 000
1
Салықтық түсімдер