О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Карасайском районе
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 21 августа 2019 года № 45-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2019 года № 5223. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 6 сентября 2022 года № 24-6
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06.09.2022 № 24-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Карасайском районе.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Карасайского района "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата А. Кошкимбаев

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қарасай ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 тамыздағы № 45-6 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 28 тамызда № 5223 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 24-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 06.09.2022 № 24-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы А. Көшкімбаев