О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 29 мая 2019 года № 6-54-328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 июня 2019 года № 5147
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4994, опубликован 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 15 823 717 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 193 631 тысяча тенге;
неналоговые поступления 26 385 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 81 598 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 522 103 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 201 178 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 199 301 тысяча тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 1 877 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 13 320 925 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 884 093 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1 669 632 тысячи тенге;
субвенции 5 767 200 тысяч тенге;
2) затраты 15 841 214 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 54 579 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 75 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 21 171 тысяча тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-47-291 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 6-54-328 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 4 маусымда № 5147 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-47-291 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4994 тіркелген, 2019 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 15 823 717 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 193 631 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26 385 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 81 598 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 522 103 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 201 178 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 199 301 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 1 877 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 13 320 925 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 884 093 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 669 632 мың теңге;
субвенциялар 5 767 200 мың теңге;
2) шығындар 15 841 214 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 54 579 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 75 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 21 171 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 72 076 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 72 076 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 72 076 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 72 076 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата Р. Тулакбаев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от "29" мая 2019 года № 6-54-328 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Р. Тулақбаев
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы "29" мамырдағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-47-291 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-54-328 шешіміне қосымша