О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 23 января 2019 года № 54-222 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 18 декабря 2019 года № 71-285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 декабря 2019 года № 5370
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы" от 23 января 2019 года № 54-222 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5039, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Саркан на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 220 592 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 79 743 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 140 849 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 86 484 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 54 365 тысяч тенге;
2) затраты 231 590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 998 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 998 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 68 694 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 62 718 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 47 321 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 397 тысяч тенге;
2) затраты 69 804тысячи тенге;

Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтарындағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 54-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 71-285 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 25 желтоқсанда № 5370 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 54-222 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5039 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 6-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 220 592 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 79 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 140 849 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 86 484 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 54 365 мың теңге;
2) шығындар 231 590 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 998 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 694 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 62 718 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 47 321 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 397 мың теңге;
2) шығындар 69 804мың теңге.

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 427 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 427 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Екиашинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 71 441 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 192 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 67 249 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13 249 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 54 000 тысяч тенге;
2) затраты 72 942 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 501 тысяча тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1501 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Койлыкского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 67 939 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 803 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 61 136 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 46 295 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 841 тысяча тенге;
2) затраты 72 735 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 796 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 796 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Черкасского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 779 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 020 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 733 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 287 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1427 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 427 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Екіаша ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 71 441 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 67 249 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13 249 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 54 000 мың теңге;
2) шығындар 72 942 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1501 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 501 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қойлық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 67 939 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 803 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 61 136 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 46 295 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 841 мың теңге;
2) шығындар 72 735 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4796 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 796 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Черкасск ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 779 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 020 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 733 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 287 мың теңге;

2) затраты 27 053 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 254 тысячи тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 254 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению соответственно.

2) шығындар 27 053 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 254 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Сарканского
районного маслихата Е. Алинов
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов
Приложение 1 к решению

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Алинов
Сарқан аудандық мәслихатының
хатшысы К. Абдрахманов
шешіміне қосымша 1-қосымша