Об установлении единых ставок фиксированного налога по Талгарскому району
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 10 января 2019 года № 39-184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 февраля 2019 года № 5048. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 3 августа 2020 года № 60-255
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 03.08.2020 № 60-255 (вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию).

Талғар ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 39-184 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 5 ақпанда № 5048 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 60-255 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 03.08.2020 № 60-255 шешімімен (2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 от 25 декабря 2017 года Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность по Талгарскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданы бойынша қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Талгарского районного
маслихата Б. Кудабаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение к решению Талгарского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Талгарскому району" от "10" января 2019 года № 39-184
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Талгарского района
п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога по Талгарскому району (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
6
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
10
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4
Игровая дорожка
20
5
Карт
11
6
Бильярдный стол
6
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астана и Алматы и специальной зоны
10

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Құдабаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы "10" қаңтардағы "Талғар ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 39-184 шешіміне қосымша
Қызметін Талғар ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Рет
Салық салу объектісінің атауы
Талғар ауданы бойынша тіркелген салықтын бірыңғай мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
6
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
10
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
2
4
Ойын жолы
20
5
Карт
11
6
Бильярд үстелі
6
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10