О внесении изенений в решение Уйгурского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-43-259 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 3 апреля 2019 года № 6-48-287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2019 года № 5104
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 6-43-259 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5023, опубликован 7 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 384299 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 103043 тысячи тенге;
поступления трансфертов 281256 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 49207 тысяч тенге;
субвенции 232049 тысяч тенге;
2) затраты 406374 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 22075 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22075 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 23784 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6345 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17439 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 940 тысяч тенге;
субвенции 16499 тысяч тенге;
2) затраты 28291 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4507 тысяч тенге;

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-43-259 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 6-48-287 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 15 сәуірде № 5104 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 6-43-259 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5023 тіркелген, 2019 жылдың 7 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 384299 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 103043 мың теңге;
трансферттер түсімі 281256 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 49207 мың теңге;
субвенциялар 232049 мың теңге.
2) шығындар 406374 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22075 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22075 теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23784 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6345 мың теңге;
трансферттер түсімі 17439 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 940 мың теңге;
субвенциялар 16499 мың теңге.
2) шығындар 28291 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4507 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4507 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25628 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4137 тысяч тенге;
поступления трансфертов 21491 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7628 тысяч тенге;
субвенции 13863 тысячи тенге;
2) затраты 26128 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 500 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Больше Аксуского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 35731 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 13303 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22428 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11214 тысяч тенге;
субвенции 11214 тысяч тенге;
2) затраты 36731 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1000 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24818 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4968 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19850 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7434 тысячи тенге;
субвенции 12416 тысяч тенге;
2) затраты 25618 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 800 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Тиирменского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 23174 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5712 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17462 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 940 тысяч тенге;
субвенции 16522 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4507 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25628 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4137 мың теңге;
трансферттер түсімі 21491 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7628 мың теңге;
субвенциялар 13863 мың теңге.
2) шығындар 26128 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 500 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 500 теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Үлкен Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35731 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13303 мың теңге;
трансферттер түсімі 22428 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11214 мың теңге;
субвенциялар 11214 мың теңге.
2) шығындар 36731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1000 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4968 мың теңге;
трансферттер түсімі 19850 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7434 мың теңге;
субвенциялар 12416 мың теңге.
2) шығындар 25618 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 800 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Тиірмен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23174 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5712 мың теңге;
трансферттер түсімі 17462 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 940 мың теңге;
субвенциялар 16522 мың теңге.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1996 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1996 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1996 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1996 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата К. Кожагул
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от "3" апреля 2019 года № 6-48-287 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-43-259 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-43-259 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Шонжынского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Қ. Қожағұл
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы "3" сәуірдегі "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-43-259 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
№ 6-48-287 шешіміне 1-қосымша Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-43-259 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0