"О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 21 января 2019 года № 15-53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 января 2019 года № 5040.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 289 438 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 42 523 тысяч тенге;
поступления трансфертов 246 915 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 198 317 тысяч тенге;
субвенции 48 518 тысяч тенге;
2) затраты 295 863 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 425 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 425 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 24.12.2019 № 28-98 (вводится в действие с 20.08.2019).
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 98 521 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 518 тысяч тенге;
поступления трансфертов 87 003 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 73 614 тысячи тенге;
субвенции 13 389 тысяч тенге;
2) затраты 99 997 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 476 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 476 тысяч тенге
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 24.12.2019 № 28-98 (вводится в действие с 20.08.2019).
3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 29 075 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 945 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 130 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 210 тысяч тенге;
субвенции 17 880 тысяч тенге;

"Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы"
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 15-53 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 қаңтарда № 5040 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 289 438 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 42 523 мың теңге;
трансферттер түсімдері 246 915 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 198 317 мың теңге;
субвенциялар 48 518 мың теңге;
2) шығындар 295 863 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 425 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 425 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 28-98 шешімімен (20.08.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 98 521 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 518 мың теңге;
трансферттер түсімдері 87 003 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 73 614 мың теңге;
субвенциялар 13 389 мың теңге;
2) шығындар 99 997 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 476 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 476 мың теңге
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 28-98 шешімімен (20.08.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 075 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 945 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25 130 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6210 мың теңге;
субвенциялар 17 880 мың теңге;

2) затраты 31 383 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 308 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 308 тысяч тенге
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 24.12.2019 № 28-98 (вводится в действие с 20.08.2019).
4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 43 395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 729 тысяч тенге;
поступления трансфертов 39 666 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 269 тысячи тенге;
субвенции 16 397 тысячи тенге;
2) затраты 43 462 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 67 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 67 тысяч тенге
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 24.12.2019 № 28-98 (вводится в действие с 20.08.2019).
5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 38 889 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3086 тысяч тенге;
поступления трансфертов 35 803 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 046 тысяч тенге;
субвенции 16 757 тысячи тенге;
2) затраты 38 998 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 109 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 109 тысяч тенге
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 24.12.2019 № 28-98 (вводится в действие с 20.08.2019).
6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 30 849 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 908 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26 941 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 826 тысяч тенге;
субвенции 17 115 тысячи тенге;
2) затраты 31 242 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

2) шығындар 31 383 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 308 мың теңге
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 28-98 шешімімен (20.08.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019-2021 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43 395 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 729 мың теңге;
трансферттер түсімдері 39 666 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 269 мың теңге;
субвенциялар 16 397 мың теңге;
2) шығындар 43 462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 67 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 67 мың теңге
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 28-98 шешімімен (20.08.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019-2021 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 38 889 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 086 мың теңге;
трансферттер түсімдері 35 803 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 046 мың теңге;
субвенциялар 16 757 мың теңге;
2) шығындар 38 998 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 109 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 109 мың теңге
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 28-98 шешімімен (20.08.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019-2021 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 849 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 908 мың теңге;
трансферттер түсімдері 26 941 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 826 мың теңге;
субвенциялар 17 115 мың теңге;
2) шығындар 31 242 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Кегенского районного маслихата Б. Алиев
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық
Мәслихатының сессия төрағасы Б. Алиев
Кеген аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Советов

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 6 к решению Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №15-53 шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 7 к решению Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жылысайского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 24.12.2019 № 28-98 (вводится в действие с 20.08.2019).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне 7-қосымша
2019 жылға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 7 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 28-98 шешімімен (20.08.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
І. Кірістер