Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях города Шымкента
Постановление акимата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 963. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 12 декабря 2019 года № 75
В соответствии с подпунктами 2) и 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстана от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и на основании представления территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 29 октярбя 2019 года № 02-01-04/394, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;

Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 963 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 75 болып тіркелді
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1 бабының 2) және 3) тармақшаларына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының 2019 жылғы 29 қазаныдағы № 02-01-04/394 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Б.Парманова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Айтаханов
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент
от "11" декабря
2019 года № 963
Карантинные зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях города Шымкент

2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Б.Пармановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі Е. Айтаханов
Шымкент қаласы
әкімдігінің 2019 жылғы
"11" желтоқсандағы
№ 963 қаулысына
қосымша
Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізілетін аймақ