О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 15 мая 2019 года № 111 "Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2019 год"
Постановление акимата Жамбылской области от 20 ноября 2019 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 ноября 2019 года № 4412
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"2019 жылға акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы №111 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № 267 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 4412 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 15 мая 2019 года № 111 "Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4235, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 мая 2019 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

1. "2019 жылға акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 111 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4235 болып тіркелген, 2019 жылдың 30 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.

2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области М. Шукеева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мырзахметов
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от " " _______ 2019 года № __
Объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2019 год
Виды товарной рыбоводной продукции
Объем производства продукции, килограмм
Утвержденный норматив расхода кормов на производство 1 килограмм продукции аквакультуры (рыбоводства), килограмм
Общий расход кормов по утвержденному нормативу, килограмм
Утвержденная предельная сумма субсидий на корма для рыб из расчета расхода на 1 килограмм продукции, тенге
Сумма субсидии, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
1
Карповые и их гибриды
21121,5
4,0
84485,8
105
8871,0
Итого
8871,0

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. Шүкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мырзахметов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы "____" __________
№ ______ қаулысына қосымша
2019 жылға акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдері
Тауарлы балық өнімдерінің түрі
Өндірілген өнім көлемі, килограмм
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімдерінің 1 килограмм өндірісіне азық шығындарына берілетін субсидиялардың бекітілген нормативі, килограмм
Бекітілген норматив бойынша жалпы азық шығыны, килограмм
1 килограмм өнімге шығындар есебінен балықтар азығына берілетін субсидиялардың бекітілген сомасы, теңге
Субсидия соммасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
1
Тұқы және оның буданы
21121,5
4,0
84485,8
105
8871,0
Барлығы
8871,0