О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 22 ноября 2019 года № 56-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 ноября 2019 года № 4425
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №38-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4057 и опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "17540748" заменить цифрами "17901540";
цифры "1325455" заменить цифрами "1325531";
цифры "10044" заменить цифрами "10324";
цифры "16116311" заменить цифрами "16476747";
в подпункте 2)
цифры "17552788" заменить цифрами "17913580";
в подпункте 3)
цифры "16662" заменить цифрами "18432";
цифры "13638" заменить цифрами "11868";
в подпункте 5)
цифры "-28702" заменить цифрами "-26932";
в подпункте 6)
цифры "28702" заменить цифрами "26932";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата А. Исабаев
Секретарь районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 22 ноября
2019 года №56-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 38-3
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 56-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 4425 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №38-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4057 болып тіркелген және 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"17 540 748" сандары "17 901 540" сандарымен ауыстырылсын;
"1 325 455" сандары "1 325 531" сандарымен ауыстырылсын;
"10 044" сандары "10 324" сандарымен ауыстырылсын;
"16 116 311" сандары "16 476 747" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"17 552 788" сандары "17 913 580" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"16 662" сандары "18 432" сандарымен ауыстырылсын;
"13 638" сандары "11 868" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-28 702" сандары "-26 932" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"28 702" сандары "26 932" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. Исабаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н.Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 22 қарашадағы
№56-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№38-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

7372
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
660915
002
Программа занятости
414250
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29640
006
Оказание жилищной помощи
1853
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28120
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4382
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39344
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
81149
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62177
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
109127
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43121
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
17152
021
Капитальные расходы государственного органа
1036
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
36870
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1250
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9698
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
371
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
371
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
774316
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
458452
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7113
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
298
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1200
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
449841
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
315864
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30401
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

7372
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
660915
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
414250
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29640
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1853
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28120
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4382
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39344
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
81149
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62177
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
109127
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43121
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
17152
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1036
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
36870
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1250
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9698
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
371
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
371
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
774316
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
458452
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
7113
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
298
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
1200
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
449841
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
315864
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
30401
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

441286
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
441286
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
37053
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
89149
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
315084
13
Прочие
810070
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1566
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов"
1566
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3450
076
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3450
452
Отдел финансов района (города областного значения)
134340
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1018
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
110184
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
23138
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
32900
051
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
13211
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
19689
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
390795
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
338403
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
52392
464
Отдел образования района (города областного значения)
202215
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

441286
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
441286
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37053
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
89149
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
315084
13
Басқалар
810070
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1566
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1566
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3450
076
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
3450
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
134340
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1018
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110184
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23138
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
32900
051
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13211
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
19689
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
390795
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
338403
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
52392
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
202215
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер