О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 26 февраля 2019 года № 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 февраля 2019 года № 4131
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4074, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.10 по Каратобинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "89 615" заменить цифрами "107 111";
цифры "79 704" заменить цифрами "97 200";
в подпункте 2):
цифры "89 615" заменить цифрами "107 111";
Приложении 1, 2, 3, 4, 6, 10 и 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 настоящего решения.

"2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 39-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 ақпанда № 4131 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4074 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 15 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.10 Қаратөбе ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"89 615" сандары "107 111" сандарымен ауыстырылсын;
"79 704" сандары "97 200" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"89 615" сандары "107 111" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 6, 10 және 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жамбылского районного маслихата Д. Жузанов
Секретарь Жамбылского районного маслихата Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от "26" февраля 2019 года № 39-2
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от "25" декабря 2018 года № 35-2
Бюджет Ассинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы Д. Жузанов
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы "26" ақпандағы
№ 39-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 35-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР