О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 29 октября 2019 года № 51-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 октября 2019 года № 4385
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4074, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "695 301" заменить цифрами "695 726";
цифры "664 593" заменить цифрами "665 018";
в подпункте 2):
цифры "702 945" заменить цифрами "703 370";
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "146 721" заменить цифрами "153 521";
цифры "9 452" заменить цифрами "10 324";
цифры "137 269" заменить цифрами "143 197";
в подпункте 2):
цифры "147 914" заменить цифрами "154 714";
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "32 419" заменить цифрами "32 862";
цифры "3 151" заменить цифрами "2 931";
цифры "29 268" заменить цифрами "29 931";
в подпункте 2):
цифры "33 905" заменить цифрами "34 348";
1.4 по Акбулымскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "77 930" заменить цифрами "87 909";
цифры "70 580" заменить цифрами "80 559";
в подпункте 2):
цифры "79 075" заменить цифрами "89 054";
1.5 по Бесагашскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "175 441" заменить цифрами "175 974";
цифры "161 343" заменить цифрами "161 876";
в подпункте 2):
цифры "177 616" заменить цифрами "178 149";
1.6 по Гродиковскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "96 318" заменить цифрами "97 088";
цифры "85 721" заменить цифрами "86 491";
в подпункте 2):
цифры "99 665" заменить цифрами "100 435";
1.7 по Жамбылскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қазандағы № 51-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 4385 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4074 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 15 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"695 301" сандары "695 726" сандарымен ауыстырылсын;
"664 593" сандары "665 018" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"702 945" сандары "703 370" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"146 721" сандары "153 521" сандарымен ауыстырылсын;
"9 452" сандары "10 324" сандарымен ауыстырылсын;
"137 269" сандары "143 197" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"147 914" сандары "154 714" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"32 419" сандары "32 862" сандарымен ауыстырылсын;
"3 151" сандары "2 931" сандарымен ауыстырылсын;
"29 268" сандары "29 931" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"33 905" сандары "34 348" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Ақбұлым ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"77 930" сандары "87 909" сандарымен ауыстырылсын;
"70 580" сандары "80 559" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"79 075" сандары "89 054" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Бесағаш ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"175 441" сандары "175 974" сандарымен ауыстырылсын;
"161 343" сандары "161 876" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"177 616" сандары "178 149" сандарымен ауыстырылсын;
1.6 Гродиково ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"96 318" сандары "97 088" сандарымен ауыстырылсын;
"85 721" сандары "86 491" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"99 665" сандары "100 435" сандарымен ауыстырылсын;
1.7 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада: