О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 27 декабря 2019 года № 58-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 декабря 2019 года № 4481.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2020 год в разрезе каждого сельского округа следующих объемах:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 336 549 тысяч тенге;
налоговые поступления – 31 262 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 305 287 тысяч тенге;
2) затраты – 346 330 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -9781 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 9781 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - -9781 тысяч тенге.
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 131 872 тысяч тенге;
налоговые поступления – 8 158 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 714 тысяч тенге;
2) затраты – 134 474 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
1) доходы – 92 866 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 634 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 4481 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесі көлемде бекітілсін:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 336 549 мың теңге;
салықтық түсімдер – 31 262 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 305 287 мың теңге;
2) шығындар – 346 330 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9781 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9781 мың теңге.
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 131 872 мың теңге;
салықтық түсімдер – 8 158 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 123 714 мың теңге;
2) шығындар – 134 474 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 92 886 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 634 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

2. Бюджетные программы не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2020 год не предусмотрены.
3. "В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2020-2022 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области образования работающих в сельских населенных пунктах финансируемых из районного бюджета в размере двадцать пять процентов от оклада и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 01.09.2020 № 68-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. В бюджете сельских округов на 2020 год учесть предусмотренные суммы трансфертов из средств районного бюджета.
5. Учесть выделенные субвенции бюджетам сельских округов на 2020 год в сумме 526 538 тысяч тенге в том числе:
Ассинский сельский округ – 37 173 тысяч тенге;
Айшабибинский сельский округ – 33 574 тысяч тенге;
Акбастауский сельский округ – 38 019 тысяч тенге;
Акбулымский сельский округ – 32 813 тысяч тенге;
Бесагашский сельский округ – 37 359 тысяч тенге;
Гродиковский сельский округ – 31 508 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 32 918 тысяч тенге;
Каройский сельский округ – 30 126 тысяч тенге;
Кызылкайнарский сельский округ – 30 254 тысяч тенге;
Каратобинский сельский округ – 31 886 тысяч тенге;
Каракемерский сельский округ – 26 276 тысяч тенге;
Колькайнарский сельский округ – 36 046 тысяч тенге;
Орнекский сельский округ – 30 266 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 31 244 тысяч тенге;
Полаткощинский сельский округ – 11 301 тысяч тенге;

2. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджеттерінің атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттiк бағдарламалар көзделмеген.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2020-2022 жылдарға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін білім беру саласының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік сатвкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 01.09.2020 № 68-2 (01.01.2020 қолдаңысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюжеттерінде аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған трансферттер сомалары ескерілсін.
5. 2020 жылға ауылдық округтер бюджетіне бөлінген 526 538 мың теңге субвенция ескерілсін, оның ішінде:
Аса ауылдық округі – 37 173 мың теңге;
Айшабибі ауылдық округі – 33 574 мың теңге;
Ақбастау ауылдық округі – 38 019 мың теңге;
Ақбұлым ауылдық округі – 32 813 мың теңге;
Бесағаш ауылдық округі – 37 359 мың теңге;
Гродиково ауылдық округі – 31 508 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 32 918 мың теңге;
Қарой ауылдық округі – 30 126 мың теңге;
Қызылқайнар ауылдық округі – 30 254 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі – 31 886 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округі – 26 276 мың теңге;
Көлқайнар ауылдық округі – 36 046 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі – 30 266 мың теңге;
Қарасу ауылдық округі – 31 244 мың теңге;
Полатқосшы ауылдық округі – 11 301 мың теңге;

Ерназарский сельский округ – 31 765 тысяч тенге;
Тогызтарауский сельский округ – 24 010 тысяч тенге.
6. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Сыздыков
Секретарь маслихата
Жамбылского района Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 58-2
Бюджет Ассинского сельского округа на 2020 год

Ерназар ауылдық округі – 31 765 мың теңге;
Тоғызтарау ауылдық округі – 24 010 мың теңге.
6. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Сыздыков
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 58-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті