О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 37-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 26 марта 2019 года № 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2019 года № 4151
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на оснавании решения Жуалынского районного маслихата 14 марта 2019 года № 40-3 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4145) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 37-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4080, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" от 15 января 2018 года) следующие изменения:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "375 696" заменить цифрами "387 933";
цифры "318 460" заменить цифрами "330 697";
в подпункте 2):
цифры "375 696" заменить цифрами "398 948";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-11 015";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "11 015".
1.2 Актюбинский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "100 127" заменить цифрами "81 835";
цифры "96 841" заменить цифрами "78 549";
в подпункте 2):
цифры "100 127" заменить цифрами "82 398";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-563";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "563".
1.3 Аксайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "126 501" заменить цифрами "127 693";
цифры "122 526" заменить цифрами "128 944";
в подпункте 2):
цифры "126 501" заменить цифрами "128 944";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-1 251";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "1 251".

"2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 наурыздағы № 41-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 4151 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурыздағы № 40-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4145 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4080 болып тіркелген, 2019 жылдың 15 қаңтарда аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1 тармақта:
1) тармақшада:
"375 696" деген сандар "387 933" деген сандармен ауыстырылсын;
"318 460" деген сандар "330 697" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"375 696" деген сандар "398 948" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген сандар "-11 015" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" деген сандар "11 015" деген сандармен ауыстырылсын.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"100 127" деген сандар "81 835" деген сандармен ауыстырылсын;
"96 841" деген сандар "78 549" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"100 127" деген сандар "82 398" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген сандар "-563" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" деген сандар "563" деген сандармен ауыстырылсын.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"126 501" деген сандар "127 693" деген сандармен ауыстырылсын;
"122 526" деген сандар "128 944" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"126 501" деген сандар "128 944" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген сандар "-1 251" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" деген сандар "1 251" деген сандармен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 12 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата А. Елекбаев
Секретарь районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 41-2 от 26 марта 2019 года
Приложение к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 37-2 от 26 декабря 2018 года
Бюджет аппарата акима село Б. Момышулы на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. Елекбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е.Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 наурыздағы
№ 41-2 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 37-2 шешіміне 1 қосымша
Б. Момышұлы ауылы әкімі аппаратының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
1. КІРІСТЕР