О внесении изменений в решение Жуалынского Районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 37-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 26 июля 2019 года № 49-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 июля 2019 года № 4304
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на оснавании решения Жуалынского районного маслихата 24 июля 2019 года № 48-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4290) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 37-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4080, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2019 года) следующие изменения:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "415 172" заменить цифрами "428 506";
цифры "357 936" заменить цифрами "371 270";
в подпункте 2):
цифры "426 187" заменить цифрами "439 521";
1.2 Актюбинский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "89 325" заменить цифрами "92 832";
цифры "86 039" заменить цифрами "89 549";
в подпункте 2):
цифры "89 888" заменить цифрами "93 395";
1.3 Аксайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "140 493" заменить цифрами "144 197";
цифры "135 326" заменить цифрами "139 030";
в подпункте 2):
цифры "141 744" заменить цифрами "145 448";
1.4 Боралдайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "102 941" заменить цифрами "110 956";
цифры "98 306" заменить цифрами "106 321";
в подпункте 2):
цифры "103 294" заменить цифрами "111 309";

"2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 49-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 шілдеде № 4304 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 шілдедегі № 48-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4290 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4080 болып тіркелген, 2019 жылдың 15 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1 тармақта:
1) тармақшада:
"415 172" деген сандар "428 506" деген сандармен ауыстырылсын;
"357 936" деген сандар "371 270" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"426 187" деген сандар "439 521" деген сандармен ауыстырылсын;
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"89 325" деген сандар "92 832" деген сандармен ауыстырылсын;
"86 039" деген сандар "89 549" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"89 888" деген сандар "93 395" деген сандармен ауыстырылсын;
1.3 Ақсай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"140 493" деген сандар "144 197" деген сандармен ауыстырылсын;
"135 326" деген сандар "139 030" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"141 744" деген сандар "145 448" деген сандармен ауыстырылсын;
1.4 Боралдай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"102 941" деген сандар "110 956" деген сандармен ауыстырылсын;
"98 306" деген сандар "106 321" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"103 294" деген сандар "111 309" деген сандармен ауыстырылсын.

цифры "118 791" заменить цифрами "122 870";
Приложения 1 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 12 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

"118 791" деген сандар "122 870" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.