О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 30 декабря 2019 года № 58-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 января 2020 года № 4494.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сельских бюджетов села Б. Момышулы на 2020-2022 годы согласно приложениям № 1.11.14 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1.1 Аппарат акима села Б. Момышулы
1) доходы – 551 897 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 44 938 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 145 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 507 584 тысяч тенге;
2) затраты – 762 192 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -226 825 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 226 825 тысяч тенге:
поступление займов – 219 395 тысяч тенге;
погашение займов – 7 430 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 106 413 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 2 274 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103 432 тысяч тенге;
2) затраты – 107 992 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -1 579 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 579 тысяч тенге:
поступление займов – 1 579 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ
1) доходы – 207 955 тысяч тенге, в том числе по:

2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қаңтарда № 4494 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1.1-1.14 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) кірістер 551 897 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 44 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 145 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 507 584 мың теңге;
2) шығындар – 762 192 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -226 825 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –226 825 мың теңге:
қарыздар түсімі – 219 395 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 430 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер 106 413 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 274 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 103 432 мың теңге;
2) шығындар – 107 992 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 579 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –1 579 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 579 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) кірістер 207 955 мың теңге, оның ішінде:

5) дефицит (профицит) бюджета- -13 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 264 531 тысяч тенге:
поступление займов – 262 906 тысяч тенге;
погашение займов – 1 625 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18.03.2020 № 61-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 21.04.2020 № 64-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 12.05.2020 № 66-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 07.07.2020 № 68-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.09.2020 № 71-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 20.11.2020 № 74-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 15.12.2020 № 76-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" предусмотреть средства на выплату надбавки в размере 25 процентов работающим в сельских населенных пунктах, финансируемых из бюджета в 2020 году специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -13 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –13 229 мың теңге:
қарыздар түсімі – 12 036 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 193 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1– тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 18.03.2020 № 61-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 21.04.2020 № 64-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 12.05.2020 № 66-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 07.07.2020 № 68-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 11.09.2020 №71-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 20.11.2020 № 74-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 15.12.2020 №76-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 4 тармағына сәйкес 2020 жылы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде 25 пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2020 год в сельских местных исполнительных органов согласно приложению №15.
4. Утвердить резерв сельских местных исполнительных органов согласно приложению №16.
5. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

3. 2020 жылға арналған бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын ауылдық жергілікті атқарушы органдарының бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi №15 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауылдық жергілікті атқарушы органдарының резерві №16 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жуалынского
районного маслихата К. Сыдыгалиев
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 58-2 от 30 декабря
2019 года
Бюджет аппарата акима село Б. Момышулы на 2020 год
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными решениями Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18.03.2020 № 61-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 21.04.2020 № 64-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 12.05.2020 № 66-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 07.07.2020 № 68-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.09.2020 № 71-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 20.11.2020 № 74-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 15.12.2020 № 76-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы К. Сыдыгалиев
Жуалы аудандық мәслихат
хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 58-2 шешіміне 1 қосымша
Бауыржан Момышұлы ауылы әкімі аппаратының 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1– қосымшаға өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 18.03.2020 № 61-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 21.04.2020 № 64-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 12.05.2020 № 66-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 07.07.2020 № 68-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 11.09.2020 № 71-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 20.11.2020 № 74-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі); 15.12.2020 №76-2 (01.01.2020 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I.КІРІСТЕР