О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кордайского района
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 1 марта 2019 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 марта 2019 года № 4134
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кордайского района согласно приложения к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кузербаева Мырзагали Ыстыбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Байтоле
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
№ от "__" февраля 2019 года
Перечень некоторых постановлений акимата Кордайского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Кордайского района от 31 июля 2012 года № 388 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпусников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-146, опубликовано 5 сентября 2012 года в районной газете "Қордай Шамшырағы - Кордайский Маяк").
2. Постановление акимата Кордайского района от 31 октября 2014 года № 538 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2424, опубликовано 20 декабря 2014 года в районной газете "Қордай Шамшырағы - Кордайский Маяк").
3. Постановление акимата Кордайского района от 23 июля 2015 года № 295 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима района и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2732, опубликовано 2 сентября 2015 года в районной газете "Қордай Шамшырағы - Кордайский Маяк").

Қордай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 1 наурыздағы № 111 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 наурызда № 4134 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қордай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Мырзағали Ыстыбайұлы Кузербаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Байтөле
Қордай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "__" ақпандағы
№ қаулысына қосымша
Қордай ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернат үйіне бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 шілдедегі № 388 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-5-146 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 қыркүйекте "Қордай Шамшырағы - Кордайский Маяк" газетінде жарияланған).
2. "Коммуналдық мүлікті жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін айқындау туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 538 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2424 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 желтоқсан "Қордай Шамшырағы - Кордайский Маяк" газетінде жарияланған).
3. "Аудан әкімі аппараты мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 295 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2732 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 қыркүйекте "Қордай Шамшырағы - Кордайский Маяк" газетінде жарияланған).