"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 тамыздағы № 380 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 қыркүйекте № 4321 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 17, 69, 119 баптарының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңындағы 31, 37 баптарына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін 53,0017 гектар жер учаскесіне жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан, 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

Об установлении публичного сервитута акционерного общества "Қазақтелеком"
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 28 августа 2019 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 сентября 2019 года № 4321
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 17, 69, 119 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Қазақтелеком" публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, на земельные участки площадью 53,0017 гектар для прокладки волоконно-оптической линии связи, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Кордайского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурс акимата Кордайского района Жамбылской области;

4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Саниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің орынбасары Е. Орумбаев
Қордай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "__" _______
№ ___ қаулысына қосымша
Талшықты оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін қауымдық сервитут белгілеуге берілген жерлердің көлемі
Ауылдық округтің атауы
Жалпы жер көлемі (гектар)
Оның ішінде
Жалпы егістік көлемі (гектар)
Оның ішінде
Шабындық (гектар)
Жайылым (гектар)
Басқа жерлер (гектар)
Құрылыс асты (гектар)
Суармалы егістік (гектар)
Тәлімді егістік (гектар)
1
Ауқатты

4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Саниязова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель акима Е. Орумбаев
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
№ __ от "__" _______ 2019 года
Площади земель по установлению публичного сервитута для прокладки волоконно-оптической линии связи
Наименование селького округа
Общая площадь земли (гектар)
В том числе
Общая площадь пашни (гектар)
В том числе
Сенокос (гектар)
Пастбища (гектар)
Прочие земли (гектар)
Под строительства (гектар)
Пашня орашаемая (гектар)
Пашня неорашаемая (гектар)
1
Аухатты