О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №40-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2019-2021 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 30 октября 2019 года № 57-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 ноября 2019 года № 4392
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 23 октября 2019 года №56-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №39-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4384) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №40-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4081, опубликовано 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "214350" заменить цифрами "228851";
цифры "182392" заменить цифрами "196893";
в подпункте 2):
цифры "219456" заменить цифрами "233957";
в подпункте 5):
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "423643" заменить цифрами "427213";
цифры "340513" заменить цифрами "344083";
подпункте 2):
цифры "435185" заменить цифрами "438755";
в подпункте 5):
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "204440" заменить цифрами "215326";
цифры "170595" заменить цифрами "181481";
в подпункте 2):
цифры "210334" заменить цифрами "221220";
1.5 Ойталский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "110991" заменить цифрами "117489";
цифры "88599" заменить цифрами "95097";
в подпункте 2):
цифры "114635" заменить цифрами "121133";
1.7 Таттинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "68016" заменить цифрами "67764";
цифры "65395" заменить цифрами "65143";
в подпункте 2):
цифры "68494" заменить цифрами "68242";
1.8 Акаралский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "79810" заменить цифрами "84433";
цифры "74342" заменить цифрами "78965";
в подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №40-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы № 57-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қарашада № 4392 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылдың 23 қазанындағы №56-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4384 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №40-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4081 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 18 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.2 Жамбыл ауылдық округі:
1) тармақшада:
"214350" сандары "228851" сандарымен ауыстырылсын;
"182392" сандары "196893" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"219456" сандары "233957" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Меркі ауылдық округі:
1) тармақшада:
"423643" сандары "427213" сандарымен ауыстырылсын;
"340513" сандары "344083" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"435185" сандары "438755" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі:
1) тармақшада:
"204440" сандары "215326" сандарымен ауыстырылсын;
"170595" сандары "181481" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"210334" сандары "221220" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Ойтал ауылдық округі:
1) тармақшада:
"110991" сандары "117489" сандарымен ауыстырылсын;
"88599" сандары "95097" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"114635" сандары "121133" сандарымен ауыстырылсын;
1.7 Тәтті ауылдық округі:
1) тармақшада:
"68016" сандары "67764" сандарымен ауыстырылсын;
"65395" сандары "65143" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"68494" сандары "68242" сандарымен ауыстырылсын;
1.8 Ақарал ауылдық округі:
1) тармақшада:
"79810" сандары "84433" сандарымен ауыстырылсын;
"74342" сандары "78965" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада: