О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №35-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2019 – 2021 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 3 апреля 2019 года № 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 апреля 2019 года № 4184
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 28 марта 2019 года № 38-3 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2018 года № 34-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4168) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4061, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 января 2019 года в электоронном виде) следующие изменения:
По Мойынкумскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "205 681" заменить цифрами "226 846";
цифры "21 673" заменить цифрами "23 878";
цифры "184 008" заменить цифрами "202 968";
в подпункте 2):
цифры "205 681" заменить цифрами "237 706";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-10 860";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "10 860";
цифры "0" заменить цифрами "10 860".
По Берликскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "111 015" заменить цифрами "112 543";
цифры "107 336" заменить цифрами "108 864";
в подпункте 2):
цифры "111 015" заменить цифрами "112 722".
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-179";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "179";
цифры "0" заменить цифрами "179".
По Кенесскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"2019-2021 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 39-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 4184 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және ""2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 34-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы 38-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4168 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4061 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"205 681" деген сандары "226 846" деген сандарымен ауыстырылсын;
"21 673" деген сандары "23 878" деген сандарымен ауыстырылсын;
"184 008" деген сандары "202 968" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"205 681" деген сандары "237 706" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген сандары "-10 860" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" деген сандары "10 860" деген сандарымен ауыстырылсын;
"0" деген сандары "10 860" деген сандарымен ауыстырылсын.
Бірлік ауылдық округі бойынша:
6) тармақшада:
1) тармақшада:
"111 015" деген сандары "112 543" деген сандарымен ауыстырылсын;
"107 336" деген сандары "108 864" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"111 015" деген сандары "112 722" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген сандары "-179" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" деген сандары "179" деген сандарымен ауыстырылсын;
"0" деген сандары "179" деген сандарымен ауыстырылсын.
Кеңес ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среде.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Б. Исабеков
Секретарь районного маслихата Ш. Исабеков
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 39-2 от 3 апреля 2019 года
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 35-2 от 24 декабря 2018 года
Бюджет Мойынкумского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Б. Исабеков
Аудандық мәслихат хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2019 жылғы 3 сәуірдегі
№ 39-2 шешіміне 1 қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 35-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Мойынқұм ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5