О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №35-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2019 – 2021 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 14 мая 2019 года № 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 мая 2019 года № 4231
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 8 мая 2019 года № 40-5 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2018 года № 34-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4222) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4061, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 января 2019 года в электоронном виде) следующие изменения:
По Мойынкумскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "226 846" заменить цифрами "246 968";
цифры "202 968" заменить цифрами "223 090";
в подпункте 2):
цифры "237 706" заменить цифрами "257 828".
По Берликскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "112 543" заменить цифрами "120 555";
цифры "108 864" заменить цифрами "116 876";
в подпункте 2):
цифры "112 722" заменить цифрами "120 734".
По Кенесскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "62 587" заменить цифрами "67 260";
цифры "59 614" заменить цифрами "64 287";
в подпункте 2):
цифры "63 403" заменить цифрами "68 076".
По Шыганакскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "95 981" заменить цифрами "104 658";
цифры "90 701" заменить цифрами "99 378";
в подпункте 2):
цифры "95 981" заменить цифрами "107 058";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-2 400";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "2 400";
"используемые остатки бюджетных средств" -
цифры "0" заменить цифрами "2 400".

"2019-2021 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 41-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 4231 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және ""2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 34-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 мамырдағы 40-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4222 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4061 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"226 846" деген сандары "246 968" деген сандарымен ауыстырылсын;
"202 968" деген сандары "223 090" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"237 706" деген сандары "257 828" деген сандарымен ауыстырылсын.
Бірлік ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"112 543" деген сандары "120 555" деген сандарымен ауыстырылсын;
"108 864" деген сандары "116 876" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"112 722" деген сандары "120 734" деген сандарымен ауыстырылсын.
Кеңес ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"62 587" деген сандары "67 260" деген сандарымен ауыстырылсын;
"59 614" деген сандары "64 287" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"63 403" деген сандары "68 076" деген сандарымен ауыстырылсын.
Шығанақ ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"95 981" деген сандары "104 658" деген сандарымен ауыстырылсын;
"90 701" деген сандары "99 378" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"95 981" деген сандары "107 058" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген сандары "-2 400" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" деген сандары "2 400" деген сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" - "0" деген сандары "2 400" деген сандарымен ауыстырылсын.

Приложение 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среде.

Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.