О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2018 года № 34-5 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 21 ноября 2019 года № 48-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 ноября 2019 года № 4419
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 12 ноября 2019 года № 40-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года№ 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4400) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2018 года № 34-5 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4054, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "14211171" заменить цифрами "14340656";
цифры "15544" заменить цифрами "16804";
цифры "19535" заменить цифрами "20256";
цифры "10939332" заменить цифрами "11066836";
в подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 21 желтоқсандағы № 34-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қарашадағы № 48-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 4419 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 40-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4400 болып тіркелген) сәйкес, Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 21 желтоқсандағы № 34-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4054 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"14211171" сандары "14340656" сандарымен ауыстырылсын;
"15544" сандары "16804" сандарымен ауыстырылсын;
"19535" сандары "20256" сандарымен ауыстырылсын;
"10939332" сандары "11066836" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "14350578" заменить цифрами "14480063".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата К. Рыскулов
Секретарь районного маслихата Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 48-4 от 21 ноября 2019 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 34-5 от 21 декабря 2018 года
Бюджет района на 2019 год
Категория
Наименование доходов
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
I. ДОХОДЫ

"14350578" сандары "14480063" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы К. Рыскулов
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 21 қарашадағы
№ 48-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-5 шешіміне 1 қосымша
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

2010411
464
Отдел образования района (города областного значения)
6918
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6606
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
312
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
425586
002
Программа занятости
235608
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32830
006
Оказание жилищной помощи
1650
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24503
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4417
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35092
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39369
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52117
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41051
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
11965
021
Капитальные расходы государственного органа
830
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республике Казахстан на 2012-2018 годы
4061
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
251
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7217
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
624431
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
545602
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3217
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
517725
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
24660
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

2010411
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6918
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6606
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
312
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
425586
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
235608
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32830
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1650
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24503
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4417
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35092
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
39369
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52117
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93975
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41051
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
11965
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
830
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4061
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
28600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
251
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7217
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
624431
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
545602
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3217
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
517725
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
24660
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

28931
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
15958
015
Капитальные расходы государственного органа
80
12
Транспорт и коммуникации
612787
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
612787
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50396
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
562391
13
Прочие
216291
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10651
055
Развтие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожной карта бизнеса 2020"
10651
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3958
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
3958
452
Отдел финансов района (города областного значения)
201682
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2415
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
181489
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
17778
14
Обслуживание долга
53
452
Отдел финансов района (города областного значения)
53
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
53
15
Трансферты
912537
452
Отдел финансов района (города областного значения)
912537
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3517
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
316387
038
субвенции
588756
051
Трансферты органам местного самоуправления
3877
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
129630
5
Бюджетные кредиты
162863
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
162863

28931
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15958
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
12
Көлік және коммуникация
612787
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
612787
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50396
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
562391
13
Басқалар
216291
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10651
055
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
10651
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3958
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгібағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3958
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
201682
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2415
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
181489
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17778
14
Борышқа қызмет көрсету
53
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
53
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
53
15
Трансферттер
912537
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
912537
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
3517
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі турған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
316387
038
Субвенциялар
588756
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
3877
IІІ. Таза бюджетті кредиттеу
129630
5
Бюджеттік кредиттер
162863
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
162863

33233
8
Используемые остатки бюджетных средств
139407
01
Остатки бюджетных средств
139407
1
Свободные остатки бюджетных средств
139407
Свободные остатки бюджетных средств
139407
Приложение 2 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 48-4 от 21 ноября 2019 года
Приложение 6 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 34-5 от 21 декабря 2018 года
Бюджетные программы сельских округов, предусмотренных в бюджете района на 2019 год
Сельские округа
Бюджетные программы
Всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"

33233
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
139407
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
139407
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
139407
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
139407
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 21 қарашадағы
№ 48-4 шешіміне 2 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-5 шешіміне 6 қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетінен қарастырылған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"