О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 июля 2019 года № 58-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 июля 2019 года № 4302
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 22 июля 2019 года № 57-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4286) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4087, опубликовано 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "736 752" заменить цифрами "745 968";
цифры "684 614" заменить цифрами "693 830";
в подпункте 2):
цифры "742 946" заменить цифрами "752 162";
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "155 641" заменить цифрами "156 061";
цифры "148 941" заменить цифрами "149 361";
в подпункте 2):
цифры "162 127" заменить цифрами "162 547";
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "63 602" заменить цифрами "63 602";
цифры "61 420" заменить цифрами "61 420";
в подпункте 2):
цифры "64 929" заменить цифрами "64 929";
По Игиликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "68 018" заменить цифрами "66 075";
цифры "65 529" заменить цифрами "63 586";
в подпункте 2):
цифры "68 611" заменить цифрами "66 668";
По Тогызкентскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "70 170" заменить цифрами "76 699";
цифры "68 780" заменить цифрами "75 309";
в подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық маслихатының 2019 жылғы 29 шілдедегі № 58-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 4302 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 57-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4286 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4087 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 17 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"736 752" сандары "745 968" сандарымен ауыстырылсын;
"684 614" сандары "693 830" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"742 946" сандары "752 162" сандарымен ауыстырылсын;
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"155 641" сандары "156 061" сандарымен ауыстырылсын;
"148 941" сандары "149 361" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"162 127" сандары "162 547" сандарымен ауыстырылсын;
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"63 602" сандары "63 602" сандарымен ауыстырылсын;
"61 420" сандары "61 420" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"64 929" сандары "64 929" сандарымен ауыстырылсын;
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"68 018" сандары "66 075" сандарымен ауыстырылсын;
"65 529" сандары "63 586" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"68 611" сандары "66 668" сандарымен ауыстырылсын;
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"70 170" сандары "76 699" сандарымен ауыстырылсын;
"68 780" сандары "75 309" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "70 937" заменить цифрами "77 466".
Приложения 1 - 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 - 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Б. Дондаулы
Секретарь районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1-1 к решению
маслихата Сарысуского района
от 29 июля 2019 года № 58-2
Приложение 1-1 к решению
маслихата Сарысуского района
от 26 декабря 2018 года № 44-2
Бюджет аппарата акима города Жанатас на 2019 год
Категория
Наименование
Cумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

"70 937" сандары "77 466" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 - 5 қосымшалары осы шешімнің 1 - 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Б. Дондаұлы
Аудандық мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 29 шілдедегі
№ 58-2 шешіміне 1-1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 44-2 шешіміне 1-1 қосымша
2019 жылға арналған Жаңатас қаласы әкімі аппаратының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР