О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №47-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 22 июля 2019 года № 57-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 июля 2019 года № 4288
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 37-3 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4150) Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 47–2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4048, опубликовано 27 декабря 2018 года в электронном виде в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 484 245" заменить цифрами "12 910 662";
цифры "851 156" заменить цифрами "933 222";
цифры "26 700" заменить цифрами "24 322";
цифры "26 863" заменить цифрами "31 269".
в подпункте 2):
цифры "12 554 434" заменить цифрами "12 980 851".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 57-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 4288 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 37-3 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4150 болып тіркелген)Таласаудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47–2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048, болып тіркелген 2018 жылы 27 желтоқсанда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"12 484 245" сандары "12 910 662" сандарымен ауыстырылсын;
"851 156" сандары "933 222" сандарымен ауыстырылсын;
"26 700" сандары "24 322" сандарымен ауыстырылсын;
"26 863" сандары "31 269" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"12 554 434" сандары "12 980 851" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Х. Омаров
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 22июля 2019 года № 57-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2018 года № 47-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Cумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және оны аудандық мәслихаттың интернет-ресурстарына жариялау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Х. Омаров
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас ауданы мәслихатының
2019 жылғы 22 шілдедегі
№ 57-2 шешіміне 1 қосымша
Талас ауданы мәслихатының
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР