О внесении изменений в решение Шуского районного маслихатаот 25 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 3 апреля 2019 года № 45-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 апреля 2019 года № 4183
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районого маслихата 29 марта 2019 года № 44-2 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 21 декабря 2018 года № 28-3 "Об районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4162) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4069, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонно контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде) следуюшие изменения:
в пункте 1:
1.1 Аксуский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "31 572" заменить цифрами "25 602";
цифры "3 434" заменить цифрами "4 434";
цифры "28 138" заменить цифрами "21 168" ;
подпункте 2):
цифры "31 572" заменить цифрами "26 094" ;
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-492" ;
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "492" ;
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "492".
1.2 Алгинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "53 224" заменить цифрами "48 537";
цифры "4 734" заменить цифрами "5 734" ;
цифры "48 490" заменить цифрами "42 803" ;
в подпункте 2):
цифры "53 224" заменить цифрами "48 832" ;
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-295" ;
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "295" ;
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "295"
1.3 Бирликский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "64 043" заменить цифрами "58 176";
цифры "7 027" заменить цифрами "8 527" ;
цифры "57 016" заменить цифрами "49 649" ;
подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне өзгерістеренгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық маслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 45-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 4183 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 44-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4162 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінд № 4069 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Казақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электроннық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақсу ауылдық округі:
1) тармақшада:
"31 572" сандары "25 602" сандарымен ауыстырылсын;
"3 434" сандары "4 434" сандарымен ауыстырылсын;
"28 138" сандары "21 168" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"31 572" сандары "26 094" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-492" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "492" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "492" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Алға ауылдық округі:
1) тармақшада:
"53 224" сандары "48 537" сандарымен ауыстырылсын;
"4 734" сандары "5 734" сандарымен ауыстырылсын;
"48 490" сандары "42 803" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"53 224" сандары "48 832" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-295" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "295" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "295" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Бірлік ауылдық округі:
1) тармақшада:
"64 043" сандары "58 176" сандарымен ауыстырылсын;
"7 027" сандары "8 527" сандарымен ауыстырылсын;
"57 016" сандары "49 649" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "34 720" заменить цифрами "32 690";
цифры "3 909" заменить цифрами "4 709";
цифры "30 811" заменить цифрами "27 981";
в подпункте 2):
цифры "34 720" заменить цифрами "33 371";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-681";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "681";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "681".
1.10 Толебийский сельский округ::
в подпункте 1):
цифры "408 138" заменить цифрами "401 059";
цифры "33 738" заменить цифрами "65 738";
цифры "373 400" заменить цифрами "334 321";
в подпункте 2):
цифры "408 138" заменить цифрами "410 756";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-9 697";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "9 697";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "9697".
1.11 Шокпарский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "53 023" заменить цифрами "57 143";
цифры "2 749" заменить цифрами "3 249";
цифры "50 274" заменить цифрами "53 894";
в подпункте 2):
цифры "53 023" заменить цифрами "57 580";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-437";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "437";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "437".
1.12 Город Шу:
в подпункте 1):
цифры "649 281" заменить цифрами "658 755";
цифры "473 518" заменить цифрами "482 992";
в подпункте 2):
цифры "649 281" заменить цифрами "692 541";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-33 786";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "33 786";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "33786".
Приложения 1 к указанному рещению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессий С. Копбаев
Секретарь маслихата Е. Умралиев
Приложение к решению
Шуского районного маслихата
от 3 апреля 2019 № 45-2
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2018 № 39-2
Бюджеты города Шу и сельских округов на 2019 год
Категория
2019 год (сумма, тысяч тенге)
Ақсуский сельский округ
Алгинский сельский округ
Бирликский сельский округ
Бирликустемский сельский округ
Ескишуский сельский округ
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"34 720" сандары "32 690" сандарымен ауыстырылсын;
"3 909" сандары "4 709" сандарымен ауыстырылсын;
"30 811" сандары "27 981" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"34 720" сандары "33 371" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-681" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" саны "681" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "681" сандарымен ауыстырылсын.
1.10 Төлеби ауылдық округі:
1) тармақшада:
"408 138" сандары "401 059" сандарымен ауыстырылсын;
"33 738" сандары "65 738" сандарымен ауыстырылсын;
"373 400" сандары "334 321" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"408 138" сандары "410 756" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-9 697" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "9 697" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "9697" сандарымен ауыстырылсын.
1.11 Шоқпар ауылдық округі:
1) тармақшада:
"53 023" сандары "57 143" сандарымен ауыстырылсын;
"2 749" сандары "3 249" сандарымен ауыстырылсын;
"50 274" сандары "53 894" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"53 023" сандары "57 580" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-437" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "437" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "437" сандарымен ауыстырылсын.
1.12 Шу қаласы:
1) тармақшада:
"649 281" сандары "658 755" сандарымен ауыстырылсын;
"473 518" сандары "482 992" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"649 281" сандары "692 541" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-33 786" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "33 786" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "33 786" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа еңгізіледі.
Сессия төрағасы С. Копбаев
Мәслихат хатшысы Е. Өмірәлиев
Шу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 3 сәуірдегі
№ 45-2 шешіміне қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Шу қаласы мен ауылдық округтерінің бюджеттері
Санаты
2019 жыл сомасы, мың теңге
Ақсу ауылдық округі
Алға ауылдық округі
Бірлік ауылдық округі
Бірлікүстем ауылдық округі
Ескішу ауылдық округі
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер