О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 24 октября 2019 года № 52-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 октября 2019 года № 4370
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 17 октября 2019 года № 39-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4355) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4059, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "21138427" заменить цифрами "21331936";
цифры "3207852" заменить цифрами "3272852";
цифры "23189" заменить цифрами "23162";
цифры "17032" заменить цифрами "28059";
цифры "17890354" заменить цифрами "18007863";
в подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 52-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 4370 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы № 39-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4355 болып тіркелген) аудандық мәслихатШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4059 болып тіркелген, 2019 жылы 14 қаңтарда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"21138427" сандары "21331936" сандарымен ауыстырылсын;
"3207852" сандары "3272852" сандарымен ауыстырылсын;
"23189" сандары "23162" сандарымен ауыстырылсын;
"17032" сандары "28059" сандарымен ауыстырылсын;
"17890354" сандары "18007863" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "21352947" заменить цифрами "21546456".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

"21352947" сандары "21546456" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5000
04
Образование
11353375
464
Отдел образования района (города областного значения)
1367421
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
489384
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
878037
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3945
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3945
464
Отдел образования района (города областного значения)
8053591
003
Общеобразовательное обучение
7579169
006
Дополнительное образование для детей
474422
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
168669
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
168669
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1179441
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1179441
464
Отдел образования района (города областного значения)
580308
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
62129
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
200600
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40886
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико–педагогической консультативной помощи населению
20786
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
252407
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2899063
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2023414
005
Государственная адресная социальная помощь
2023414
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
778686
002
Программа занятости
448635
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18528
006
Оказание жилищной помощи
8618
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

5000
04
Бiлiм беру
11353375
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1367421
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
489384
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
878037
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3945
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3945
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8053591
003
Жалпы білім беру
7579169
006
Балаларға қосымша білім беру
474422
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
168669
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
168669
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1179441
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1179441
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
580308
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62129
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
200600
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
40886
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20786
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
252407
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2899063
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2023414
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2023414
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
778686
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
448635
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18528
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8618
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

58728
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6617
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
81486
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
79900
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
76174
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95991
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39753
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10031
021
Капитальные расходы государственного органа
1000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
35034
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1240
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1700
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
972
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
972
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2165466
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
93836
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
35583
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
50253
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
567408
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5101
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
495407
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
66900
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
11977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11857
005
Капитальные расходы государственного органа
120
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

58728
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6617
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
81486
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
79900
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
76174
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95991
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39753
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10031
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
35034
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1240
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1700
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
972
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
972
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2165466
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
93836
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
35583
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
50253
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
567408
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5101
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
495407
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
66900
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11977
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11857
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

36011
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
101020
015
Капитальные расходы государственного органа
58724
12
Транспорт и коммуникации
606920
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
545420
022
Развитие транспортной инфраструктуры
303169
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
129875
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
112376
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61500
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
61500
13
Прочие
1551738
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10316
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020
10316
452
Отдел финансов района (города областного значения)
196919
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35000
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
144199
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
17720
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
47811
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
47811
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
628158
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
614572
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

36011
013
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
101020
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
58724
12
Көлiк және коммуникация
606920
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
545420
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
303169
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
129875
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
112376
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61500
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
61500
13
Басқалар
1551738
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10316
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10316
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
196919
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
144199
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17720
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
47811
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
47811
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
628158
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
614572
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

90722
452
Отдел финансов района (города областного значения)
90722
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
90722
8
Используемые остатки бюджетных средств
214520
Приложение 2 к решению
Шуского районного маслихата
от 24 октября 2019 года № 52-2
Приложение 5 к решению
Шуского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 38-3
Перечень объема выделенных денежных средств по программе аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
(тысяч тенге)
Наименование
001 Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, поселка, села, сельского округа
005 Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
008 Освещение улиц населенных пунктов
009 Обес печение санитарии населенных пунктов
022 Капитальные расходы государственного органа
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов
1
Государственное коммунальное учреждение "Аппарат акима Актобинского сельского округа"

90722
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
90722
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
90722
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
214520
Шу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 қазандағы
№ 52-2 шешіміне 2 қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 5 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі
(мың теңге)
Атауы
001 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
008 Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
022 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1
"Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі