О внесении изменений в решение ХХ сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 356 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 25 апреля 2019 года № 409. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 апреля 2019 года № 5307
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХ сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2018 года №356 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5089, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2018 года № 145 (22596), "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2018 года № 145 (22404), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 241949970 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 56244154 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 1854614 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5777 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 183845425 тыс. тенге;
2) затраты – 245836247 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8964343 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 15984300 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов –7019957 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 12850620 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12850620 тыс. тенге:
поступление займов – 15984300 тыс. тенге;
погашение займов – 7161058 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4027378 тыс. тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының ХХ сессиясының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 356 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 409 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 5307 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы ХХ сессиясының №356 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5089 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 145 (22596) "Орталық Қазақстан", 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 145 (22404) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, 2018 жылғы 29 желтоқсандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 241949970 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 56244154 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1854614 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 5777 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 183845425 мың теңге;
2) шығындар – 245836247 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8964343 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15984300 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7019957 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 12850620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12850620 мың теңге:
қарыздар түсімдері –15984300 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7161058 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4027378 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:

2 258 759
4
Поликлиники
25 614
253
Управление здравоохранения области
25 614
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
25 614
5
Другие виды медицинской помощи
71 546
253
Управление здравоохранения области
71 546
029
Областные базы специального медицинского снабжения
71 546
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 772 621
253
Управление здравоохранения области
4 772 621
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
200 612
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
188 106
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 287
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
75 106
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 215
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 300 295
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 487 492
1
Социальное обеспечение
8 976 444
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 648 029
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
816 141
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 528 647
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
128 351
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
689 326
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
2 364 970
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

2 258 759
4
Емханалар
25 614
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
25 614
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
25 614
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
71 546
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
71 546
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
71 546
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 772 621
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 772 621
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
200 612
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
188 106
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 287
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
75 106
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 215
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 300 295
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 487 492
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
8 976 444
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 648 029
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
816 141
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 528 647
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
128 351
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
689 326
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 364 970
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

120 594
261
Управление образования области
2 328 415
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 095 524
037
Социальная реабилитация
232 891
2
Социальная помощь
1 026 289
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 026 289
003
Социальная поддержка инвалидов
1 017 109
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3 484 759
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 336 162
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
142 166
007
Капитальные расходы государственного органа
4 690
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
152
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
127 106
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
18 920
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
941 685
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
28 015
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
632 542
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
46 603
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
34 440
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
71 198
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 288 645
263
Управление внутренней политики области
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113
270
Управление по инспекции труда области
120 484

120 594
261
Облыстың білім басқармасы
2 328 415
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 095 524
037
Әлеуметтік сауықтандыру
232 891
2
Әлеуметтiк көмек
1 026 289
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 026 289
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 017 109
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 180
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3 484 759
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 336 162
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
142 166
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 690
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
152
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
127 106
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
18 920
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
941 685
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
28 015
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
632 542
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
46 603
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
34 440
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
71 198
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 288 645
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
120 484

243 843
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
38 640
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
132 566
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
2 400 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 400 000
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
2 400 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17 172 336
1
Сельское хозяйство
16 231 741
255
Управление сельского хозяйства области
15 971 088
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
128 136
002
Поддержка семеноводства
473 330
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
210 456
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 044
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15 671
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
989 177
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
50 995
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 238
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
375 086
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 089 799
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
22 076
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 529 492
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
151 417
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
163 931
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

243 843
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
38 640
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
132 566
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
2 400 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 400 000
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 400 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17 172 336
1
Ауыл шаруашылығы
16 231 741
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
15 971 088
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128 136
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
473 330
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
210 456
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 044
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15 671
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
989 177
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
50 995
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 238
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
375 086
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 089 799
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
22 076
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 529 492
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
151 417
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
163 931
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

3 085 127
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
79 920
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
3 725
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
444 198
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
151 270
719
Управление ветеринарии области
260 653
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
68 747
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 490
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
69 006
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
4 537
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 873
2
Водное хозяйство
66 483
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
66 483
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
66 483
3
Лесное хозяйство
489 623
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
489 623
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
489 623
4
Рыбное хозяйство
28 000
255
Управление сельского хозяйства области
28 000
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
28 000
5
Охрана окружающей среды
234 579
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
234 579
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
80 092
008
Мероприятия по охране окружающей среды
149 487
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
5 000
6
Земельные отношения
121 910
251
Управление земельных отношений области
52 085
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области

3 085 127
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
79 920
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
3 725
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
444 198
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
151 270
719
Облыстың ветеринария басқармасы
260 653
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 747
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 490
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
69 006
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
4 537
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 873
2
Су шаруашылығы
66 483
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
66 483
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
66 483
3
Орман шаруашылығы
489 623
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
489 623
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
489 623
4
Балық шаруашылығы
28 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
28 000
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
28 000
5
Қоршаған ортаны қорғау
234 579
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
234 579
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 092
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
149 487
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
5 000
6
Жер қатынастары
121 910
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
52 085
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

84 914
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
1 992 289
011
Капитальные расходы государственного органа
34 110
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4 410 548
13
Прочие
19 664 700
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 850 154
275
Управление предпринимательства области
1 972 171
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
80 414
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
28 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
68 307
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 449 268
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
155 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
164 182
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
27 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
877 983
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
877 983
9
Прочие
16 814 546
257
Управление финансов области
14 013 565
012
Резерв местного исполнительного органа области
751 818
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12 760 575
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
501 172
261
Управление образования области
161 821
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

84 914
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
1 992 289
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
34 110
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 410 548
13
Басқалар
19 664 700
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 850 154
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1 972 171
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 414
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
28 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
68 307
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 449 268
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
155 000
027
027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
164 182
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
877 983
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
877 983
9
Басқалар
16 814 546
257
Облыстың қаржы басқармасы
14 013 565
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
751 818
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 760 575
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
501 172
261
Облыстың білім басқармасы
161 821
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

161 821
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
512 300
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
512 300
273
Управление культуры, архивов и документации области
239 155
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
202 956
052
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36 199
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 735 690
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
266 870
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 468 820
285
Управление физической культуры и спорта области
152 015
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 015
14
Обслуживание долга
180 619
1
Обслуживание долга
180 619
257
Управление финансов области
180 619
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
27 393
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
153 226
15
Трансферты
60 932 994
1
Трансферты
60 932 994
257
Управление финансов области
60 932 994
007
Субвенции
52 880 083
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
69 004
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
5 560 886
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
2 422 877
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан

161 821
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
512 300
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
512 300
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
239 155
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
202 956
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
36 199
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 735 690
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
266 870
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 468 820
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
152 015
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152 015
14
Борышқа қызмет көрсету
180 619
1
Борышқа қызмет көрсету
180 619
257
Облыстың қаржы басқармасы
180 619
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
27 393
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
153 226
15
Трансферттер
60 932 994
1
Трансферттер
60 932 994
257
Облыстың қаржы басқармасы
60 932 994
007
Субвенциялар
52 880 083
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
69 004
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
5 560 886
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 422 877
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару

87 228 848
в том числе:
Целевые текущие трансферты
55 322 772
Целевые трансферты на развитие
21 089 396
Бюджетные кредиты
10 816 680
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
55 322 772
в том числе:
Аппарат маслихата области
2 481
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 047
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 434
Аппарат акима области
53 177
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
35 956
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
17 221
Управление экономики области
11 486
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 608
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
9 878
Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов области
16 024
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12 057
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 967
Управление культуры, архивов и документации области
739 348
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
545 858
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
5 355
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
188 135
Управление физической культуры и спорта области
601 346
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
445 546
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 785
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 015
Управление по вопросам молодежной политики области

87 228 848
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
55 322 772
Нысаналы даму трансферттері
21 089 396
Бюджеттік кредиттер
10 816 680
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
55 322 772
оның ішінде:
Облыс мәслихатының аппараты
2 481
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 047
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 434
Облыс әкімінің аппараты
53 177
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
35 956
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
17 221
Облыстың экономика басқармасы
11 486
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 608
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
9 878
Облыстың ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы
16 024
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
12 057
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 967
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
739 348
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
545 858
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
5 355
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
188 135
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
601 346
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
445 546
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 785
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
152 015
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы

1 388
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
9 377
Управление образования области
10 913 822
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
514 382
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 693 611
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
10 615
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
8 649 168
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
46 046
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2 683 394
На увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел
232 361
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
1 580 190
На выплату компенсации за наем (аренду) жилья сотрудникам строевых подразделений дорожно-патрульной полиции, участковым инспекторам полиции и участковым инспекторам полиции по делам несовершеннолетних
710 255
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
108 473
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
52 115
Управление координации занятости и социальных программ области
4 774 444
На выплату государственной адресной социальной помощи
2 364 970
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
120 594
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
109 814
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
679 145
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
34 440
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
960 605
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

1 388
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
9 377
Облыстың білім басқармасы
10 913 822
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
514 382
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 693 611
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
10 615
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 649 168
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
46 046
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 683 394
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға
232 361
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
1 580 190
Жол-патрульдік полицияның саптық бөлімшелерінің қызметкерлеріне, учаскелік полиция инспекторларына және кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі учаскелік полиция инспекторларына тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге
710 255
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
108 473
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
52 115
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 774 444
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
2 364 970
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
120 594
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
109 814
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
679 145
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
34 440
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
960 605
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
9 180
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

487 119
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
8 577
Управление здравоохранения области
2 279 161
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
1 741
На пропаганду здорового образа жизни
178 296
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 805 968
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
188 106
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
92 681
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
12 369
Управление внутренней политики области
15 515
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 434
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 281
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 800
Управление сельского хозяйства области
9 589 123
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 089 799
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
163 931
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
151 417
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 085 127
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
22 076
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 516
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
7 203
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1 068 054
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
135 156
На повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающих в сельской местности

487 119
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
8 577
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 279 161
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізуге
1 741
Саламатты өмір салтын насихаттауға
178 296
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 805 968
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
188 106
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
92 681
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
12 369
Облыстың ішкі саясат басқармасы
15 515
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
8 434
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 281
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
4 800
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 589 123
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
5 089 799
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
163 931
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
151 417
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
3 085 127
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
22 076
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 516
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
7 203
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға
1 068 054
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
135 156
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге

45 839
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
85 350
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 967
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 507 182
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
5 030 664
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 968
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 150
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
470 400
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
603 799
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
330 321
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
610
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
5 998
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
266 870
Целевые трансферты на развитие:
21 089 396
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 128 225
На развитие транспортной инфраструктуры
1 128 225
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 688 154
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 693 411
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 100 560
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 319 183
На строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 575 000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 273 017
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 425 653
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 737 180
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

45 839
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
85 350
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 967
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 507 182
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
5 030 664
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 968
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
4 150
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
470 400
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
603 799
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
330 321
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
610
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
5 998
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
266 870
Нысаналы даму трансферттері:
21 089 396
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 128 225
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 128 225
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 688 154
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
2 693 411
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 100 560
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 319 183
Бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысына
1 575 000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 273 017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 425 653
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 737 180
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға

630 184
На развитие газотранспортной системы
2 400 000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 080 000
Бюджетные кредиты:
10 816 680
в том числе:
Управление сельского хозяйства области
4 158 251
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 158 251
Управление экономики области
791 587
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
791 587
Управление предпринимательства области
866 516
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
866 516
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 000 326
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 000 326
Приложение 3
к решению XXV сессии
Карагандинского областного маслихата
от 25 апреля 2019 года №409
Приложение 5
к решению ХХ сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2018 года №356
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2019 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
86 605 915
в том числе:
Целевые текущие трансферты
46 045 767
Целевые трансферты на развитие
29 600 615
Бюджетные кредиты
10 959 533
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
46 045 767
в том числе:
Управление образования области
13 721 122
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
514 382
На реализацию государственного образовательного заказа в детских дошкольных организациях
137 907
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
403 554
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4 203 856
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
161 821
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
8 299 602
Управление координации занятости и социальных программ области
5 357 616
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Государственной программы продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 287 693
На аутсорсинг услуг частным агенствам занятости населения в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
952
На выплату государственной адресной социальной помощи

630 184
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
2 400 000
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1 080 000
Бюджеттік кредиттер:
10 816 680
оның ішінде:
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 158 251
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
4 158 251
Облыстың экономика басқармасы
791 587
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
791 587
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
866 516
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
866 516
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 000 326
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
5 000 326
Қарағанды облыстық мәслихатының
2019 жылғы 25 сәуірдегі
XXV сессиясының №409 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
ХХ сессиясының №356 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
86 605 915
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
46 045 767
Нысаналы даму трансферттері
29 600 615
Бюджеттік кредиттер
10 959 533
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
46 045 767
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
13 721 122
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
514 382
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға
137 907
Цифрлік білім беру инфрақұрылымын құруға
403 554
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
4 203 856
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
161 821
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 299 602
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 357 616
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
1 287 693
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде халықты жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне көрсетілетін қызметтер аутсорсингіне
952
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне